Amazon Music HD اکنون برای مشترکین نامحدود رایگان استمشترکان Amazon Music Unlimited هم اکنون می توانند بدون شکست در مقابل آمازون بدون هزینه اضافی از سطح Amazon Music HD استفاده کنند.

سطح HD – که قبلاً ماهیانه 5 پوند اضافی علاوه بر برنامه های نامحدود فردی و خانوادگی Amazon Music – برای چرخه صورتحساب بعدی برای همه کاربران نامحدود رایگان بود.

Amazon Music HD به کاربران اجازه می دهد تا بیش از 70 میلیون آهنگ HD بدون ضرر را با عمق کم 16 بیت و سرعت نمونه برداری 44.1 کیلوهرتز متناسب با کیفیت CD پخش کنند. آمازون همچنین هفت میلیون آهنگ دیگر را در 24 بیت / 192 کیلوهرتز ارائه می دهد ، بهتر از کیفیت CD ، Ultra HD.

کاربران واجد شرایط Amazon Music Unlimited همچنین می توانند به کاتالوگ در حال رشد آمازون از آهنگ هایی که در قالب های صوتی 3D ، از جمله Dolby Atmos و Sony 360 Reality Audio ریمیکس می شوند ، دسترسی داشته باشند.

وی گفت: “هنگامی که ما برای اولین بار Amazon Music HD را راه اندازی کردیم ، هدف ما این بود که صنعت را هدایت کنیم تا طرفداران موسیقی در سراسر جهان بتوانند با کیفیت ترین ضبط ها را از روشی که هنرمندان برای شنیدن موسیقی خود پخش می کردند پخش کنند.” استیو بوم معاون رئیس آمازون موسیقی.

“ما اکنون هیجان زده ایم که Amazon Music HD را بدون هیچ هزینه اضافی در دسترس همه قرار می دهیم. همه طرفداران موسیقی باید به این کیفیت موسیقی دسترسی داشته باشند و اکنون این امکان را دارند! “

این اعلامیه زمانی اعلام شد که اپل پس از هفته ها شایعه ، پشتیبانی صوتی بدون ضرر خود را رسماً تأیید کرد. صدای بدون ضرر اپل در خرداد ماه امسال بدون هیچ هزینه اضافی به مشترکان می رسد.

آمازون از فایل های FLAC (رایگان رمزگذار صوتی بدون تلفات) برای تحویل موسیقی بدون از دست دادن استفاده می کند ، در حالی که اپل قصد دارد با استفاده از قالب ALAC (رمزگذار صوتی بدون ضرر اپل) با پشتیبانی از اپل ، کاتالوگ خود را با بیش از 75 میلیون آهنگ بصورت صوتی بدون ریزش در دسترس قرار دهد.

آمازون و اپل با قرار دادن صدای بی فایده در بسته های حق بیمه مربوطه خود ، به طور موثر نوار سایت های پخش موسیقی را افزایش داده اند. اگر بخواهند اسپاتیفای و تیدال بخواهند با ارزش پیشنهادی رقبای خود مطابقت داشته باشند ، نیاز به کاهش قیمت دارند.

این به ویژه برای Spotify خبر بدی است که اخیراً سطح HiFi خود را اعلام کرد و قیمت اشتراک دانشجویان ، Duo و Family خود را در انگلیس افزایش داد. Spotify هنوز مشخص نکرده است که هزینه لایه HiFi بیشتر از بسته Premium آن است یا خیر ، اما پیام های آمازون و اپل می توانند Spotify HiFi را شرم آور کنند و گزینه گران قیمت این سه مورد باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *