آیفون 12 مینی تنها با پرداخت 543.99 پوند می تواند برای شما باشدآیفون 12 مینی شگفت انگیز در eBay افت زیادی را تجربه کرده است ، که به شما امکان می دهد با استفاده از کد PICKSAVINGS هنگام پرداخت یک تلفن کاملاً جدید با تنها 543.99 پوند دریافت کنید.

12 مینی که در فروشگاه eBay Buy It Direct مشاهده شده بود ، قبلاً از قیمت اصلی 699 پوند کاهش یافته بود ، اما کد آن پس انداز به شما امکان می دهد تا 21 مه بیشتر پس انداز کنید. 12 Mini قبلاً با قیمت مناسب تری برای مجموعه آیفون 12 ارتقا یافته بود ، اما با این قیمت جدید یک سرقت مطلق است.

معامله: آیفون 12 مینی فقط با 543.99 پوند همراه با کد PICKSAVINGS

علیرغم معنای نام آن ، آیفون 12 مینی یک گوشی هوشمند کاملاً قدرتمند است. 12 Mini مجهز به همان A14 است که هم در آیفون 12 و هم در آیفون 12 پرو یافت می شود ، iOS را کاملاً کنترل می کند ، در حالی که بازی ها و ویرایش ویدیو را بدون مشکل دستکاری می کند.

12 Mini حتی همان سیستم دوربین دوگانه را از آیفون 12 حمل می کند که دارای یک سنسور ƒ / 1.6 1.6 مگاپیکسلی و فوق العاده پهنای 12MP ƒ / 2.4 است. با استفاده از هر دو دوربین قابل بارگیری ، می توانید تصاویر خیره کننده ای را ثبت کنید ، چه در روز باشد و چه بعد از غروب خورشید.

در واقع ، تنها چیزی که واقعاً آیفون 12 مینی را از آیفون 12 جدا می کند ، اندازه آن است. 12 مینی با نمایشگر 5.4 اینچی نه تنها با یک دست قابل استفاده است ، بلکه می تواند تقریباً در هر جیبی راحت جای گیرد (یک امتیاز بزرگ برای همه دوستداران شلوار جین تنگ).

در بررسی ما با امتیاز 4.5 ستاره ، به آیفون 12 مینی به راحتی نشان “توصیه های معتبر توصیه شده” اعطا شد. تا زمانی که آیفون 12. با این وجود ، استفاده از سبک و متوسط ​​هنوز کافی است تا ببیند چگونه حدود یک روز عمر باتری داشته باشید.

معامله: آیفون 12 مینی فقط با 543.99 پوند همراه با کد PICKSAVINGS

آیفون 12 مینی برای هر آنچه که ارائه می دهد و در چنین بسته کوچکی ، هنوز هم یک توصیه آسان با قیمت کامل است ، اما با تخفیف بسیار زیاد که به راحتی به عنوان گزینه ای برای نسخه بعدی آیفون اضافه می شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *