خاطرات جدید Google Photos مواردی هستند که در واقع می خواهید به آنها نگاه کنید


در طول ورود به سیستم Google ، این شرکت برخی پیشرفت های عمده را در برنامه Google Photos اعلام کرد که شامل حساسیت کمی بیشتر ویژگی Memories است.

از ویژگی های جدید می توان به امکان حذف عکس از حافظه در صورتی اشاره کرد که به دلایلی به عقب نگاه کنید ، نام حافظه را تغییر دهید یا آن را کاملاً از یادآوری های سالانه حذف کنید.

گوگل می گوید این ویژگی برای اطمینان از اینکه خاطرات چیزهایی هستند که در واقع می خواهید به خاطر بسپارید ایجاد شده است. این یک وقفه ، از دست دادن یا یک دوره دشوار در زندگی شما باشد ، ممکن است دوست نداشته باشید آن را به شما یادآوری کند.

گوگل همچنین می گوید از جامعه تراجنسی ها شنیده است كه ممكن است اعضا تمایلی به دیدن تصاویر خود نداشته باشند كه این امر خاطرات دردناكی را برای شما به ارمغان می آورد ، بنابراین با GLAAD همکاری می كند تا اطمینان حاصل كند كه این ویژگی فراگیرتر است. گوگل می گوید ، كنترل های جدیدی برای مقابله با این موضوع معرفی می شود.

در هنگام ورود و خروج ، Google همچنین نشان داد که وقتی در وب سایت عکس ها پیمایش می کنید ، خاطرات ظاهر می شوند ، که باید کمی اوضاع را خراب کند. به عنوان مثال ، “بهترین های ماه” را در نمایش خواهید دید.

یادداشت اصلی همچنین نشان می دهد که Google انواع جدیدی از خاطرات را برای انواع جشن های مذهبی مانند Diwali ، Lunar New Year و Hanukkah اعلام می کند ، در حالی که برخی از فن آوری های یادگیری ماشین وجود دارد که عناصر عکس آشنا را انتخاب می کند ، مانند کوله پشتی که حمل می کنید. هنگام مسافرت به دور دنیا ، مثلاً (ظاهراً در ساعات قبلی).

ویژگی جدید دیگر شامل دفعاتی است که چندین نسخه از یک عکس را برای امتحان و اصلاح آن می گیرید. با استفاده از عکاسی محاسباتی ، Google عناصر کوچک حرکت بین این تصاویر را برای ایجاد “یک لحظه سینمایی” در نظر می گیرد.

گوگل در یک پست وبلاگی گفت: “از همه مهمتر ، لحظات سینمایی را می توان تقریباً با هر جفت تصویری تقریباً یکسان ایجاد کرد – خواه در آخرین گوشی هوشمند گرفته شده باشد یا از آلبوم عکس قدیمی اسکن شده باشد.”

در جای دیگر ، Google پوشه قفل شده جدیدی را اعلام کرده است که در آن می توانید عکسهایی را ذخیره کنید که ترجیح می دهید هنگام مرور در دستگاه خود در یک شرکت ، نمایش داده نشوند.

گوگل می گوید ویژگی های جدید امروز در برنامه Google Photos شروع به کار می کنند ، نه در کنار Android 12 ، که در اواخر سال جاری ارائه می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *