نحوه لغو Amazon Music Unlimitedسرویس های پخش موسیقی قطعاً در هفته های اخیر باعث پیشرفت بازی آنها شده اند. آیا شما در حال ورود به سیستم هستید یا خیر Spotify یا Apple Music یا فقط می خواهید با کاهش اشتراک خود مقداری پس انداز کنید ، در اینجا نحوه لغو اشتراک شما آورده شده است Amazon Music Unlimited طرح.

آمازون اخیراً اعلام کرده است که سطح Amazon Music بدون ضرر در Amazon Music Unlimited بدون هزینه اضافی برای مشترکان در آینده لحاظ خواهد شد. این خبر در همان روز منتشر شد که اپل اعلام کرد پشتیبانی صوتی بدون ضرر را از Apple Music ارائه می دهد و تنها چند ماه پس از اعلام Spotify HiFi توسط Spotify.

با وجود بسیاری از سایت های پخش جریانی که در حال حاضر صدای بدون تلفات را حفظ می کنند (ما Tidal را فراموش نکرده ایم) ، ممکن است وسوسه شوید که سرویس های پخش جریانی خود را تغییر دهید.

خواه می خواهید برنامه های موسیقی را عوض کنید یا اینکه فقط با Amazon Music Unlimited کارتان تمام شده است ، امروز نحوه لغو اشتراک در Unlimited در اینجا آمده است.

بسته به اینکه مشترک آمازون ، iTunes یا شخص ثالث دیگری شده اید ، روش های مختلفی برای لغو Amazon Music Unlimited وجود دارد.

اگر به طور مستقیم در سایت جریان موسیقی آمازون مشترک شده اید ، می توانید اشتراک خود را با رفتن به سادگی در تنظیمات موسیقی آمازون لغو کنید. اینگونه است:

  • تنظیمات Amazon Music را باز کنید
  • به Amazon Music Unlimited بروید
  • بخش “تمدید اشتراک” را پیدا کرده و “لغو” را انتخاب کنید
  • برای لغو اشتراک Amazon Music Unlimited تأیید کنید

اگر از طریق iTunes در Amazon Music Unlimited مشترک شده اید ، برای لغو اشتراک باید به صفحه پشتیبانی Apple مراجعه کنید. همین قانون برای هر شخص ثالثی که ممکن است از طریق آن مشترک شده باشید ، مانند شبکه تلفن همراه خود ، اعمال می شود.

پس از لغو اشتراک ، همچنان در تنظیمات خود به Unlimited تا تاریخ پایان دسترسی خواهید داشت. پس از این تاریخ ، آمازون همه عناوین نامحدود موجود در کتابخانه شما را حذف می کند ، به این معنی که دیگر قادر به پخش آنها نخواهید بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *