Google Maps جادوی هوش مصنوعی جدیدی را به Live View اضافه می کند که مکان های صبحانه را صبح نشان می دهدگوگل تعدادی از ویژگی های مفید جدید را برای برنامه Google Maps اعلام کرده است که اطلاعات متنی را اضافه می کند که بسته به آنچه فکر می کنید نیاز دارید تغییر می کند.

در هنگام یادداشت اصلی Google I / O قبل از اعلام Android 12 ، Google حالت AI گسترده ای از Live View را نشان داد که با اطلاعاتی که ممکن است نیاز داشته باشید بارگیری می شود. به عنوان مثال ، اگر رزرو با حساب Google شما مرتبط باشد ، این هتل جهت شما در هتلی که در آن اقامت دارید را نشان می دهد.

کاربران می توانند دوربین تلفن خود را بالای یک رستوران قرار دهند تا ببینند چقدر شلوغ است ، همچنین خانه خود را برای افتتاح و همچنین بررسی مشتری و عکس نشان می دهند. از حساب Google Maps در زیر می توانید ویژگی های جدید ارائه شده در توییت ها را مشاهده کنید.

گوگل می گوید Live View در داخل خانه نیز در دسترس است که یافتن همه چیز از توالت فرنگی گرفته تا غرفه بلیط در ایستگاه محلی را آسان می کند.

در جای دیگر ، تیم Google Maps همچنین تنظیماتی در رابط نقشه سنتی ایجاد کرده است که شامل جزئیات بیشتری مانند مسیرهای پیاده روی یا جزایر عابر پیاده است.

این به روزرسانی مکانهایی را که ممکن است بخواهید ببینید بسته به زمان روز یا تازه وارد بودن در یک شهر برجسته می کند.

بنابراین ، ساعت 8 صبح می توانید عملکردهای رستوران های صبحانه باز را ببینید و ساعت 17:00 شروع به دیدن مکان هایی برای شام می کنید که ممکن است بخواهید آنها را رزرو کنید. اگر Google Maps بداند شما در مکانی هستید که هرگز یا به ندرت از آن بازدید نکرده اید ، برخی از مشهورترین نشانه ها ممکن است روی نقشه ظاهر شوند.

گوگل همچنین در حال پیش بینی میزان اشغال رستوران مورد انتظار خود است که برای کسانی که بدنبال مکانی آرام برای غذا خوردن در هنگام شیوع همه گیر هستند مناسب است.

گوگل اکنون این فناوری را به کل محله ها یا محله ها منتقل کرده است ، بنابراین ممکن است ببینید آیا بعنوان نمونه از بنای تاریخی مانند بیگ بن احتمالاً اشغال شده است یا اینکه فکر می کنید بعداً برگردید.

همه این ویژگی ها در اواخر امسال در برنامه Google Maps ظاهر می شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *