طراحی اپل واچ سری 7 می تواند از آیفون 12 پیروی کند – در اینجا نحوه کار آورده شده است


از دیروز به نظر می رسد که اپل واچ نیروی غالب در زمینه ساعت های هوشمند نخواهد بود ، زیرا گوگل و سامسونگ با کمک کمی از Fitbit در حال پیوستن به یکدیگر هستند.

با این حال ، اپل واچ سری 7 ممکن است برای پاسخگویی به چالش Wear OS / Tizen / Fitbit OS با طراحی جدید و جالب توجه برای نسل بعدی ماهواره آیفون آماده باشد.

براساس گزارشی از Front Page Tech ، Jon Prosser رندرهایی از صفحه نمایش تخت Apple Watch را نشان می دهد که تا حدی شبیه آیفون 12 و iPad Pro است (از طریق MacRumors). نمایشگر فعلی دارای لبه های کمی خمیده است که باعث می شود از قسمت ساعت بلند شده باشد.

اعتبار: صفحه اول فناوری

اپل اخیراً با سری 4 باعث افزایش چشمگیر ساعت شده است ، که به طور قابل توجهی فریم ها را نازک می کند ، در حالی که اپل واچ سری 5 یک نمایشگر دائمی را به نمایش می گذارد.

Prosser همچنین ادعا می کند که روش جدیدی از رنگ سبز برای ساعت اپل وجود دارد که به نظر می رسد با iMac M1 سبز که اپل اخیراً اعلام کرده است همزمانی دارد. این شرکت همچنین برخی از رنگ های پایه جدید را برای Apple Watch Series 6 در سال 2020 اضافه کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=oBJm1_Ctxg0

طبق معمول ، پروسر می گوید که تصاویر واقعی از نمونه اولیه نسل بعدی اپل واچ را دریافت کرده است که برای ایجاد تفاسیر تمسخرآمیز به یک طراح منتقل کرده است. وی به عنوان سلب مسئولیت ، می گوید که بینندگان کانال YouTube وی می توانند خود تصمیم بگیرند ، اما وی رکوردهای بسیار چشمگیری را جمع آوری کرده است که با این پیش بینی ها حق دارند.

شایعات اپل واچ سری 7 همچنین قابلیت ردیابی سلامتی را بهبود بخشیده است ، که ممکن است شامل دستگاه اندازه گیری قند خون باشد ، که می تواند تقویت کننده بزرگی برای افراد دیابتی باشد. گمانه زنی ها پس از آن انجام می شود که شرکتی به نام Rockley Photonics ، یک شرکت انگلیسی که سنسورهای قند خون را تولید می کند ، فاش کرد که اپل را بزرگترین مشتری خود می داند.

لباس ها همچنین باعث می شوند که الکل خون و فشار سنج وجود داشته باشد ، بنابراین اپل می تواند با استفاده از این دستورالعمل ها تعدادی از آنها را دنبال کند.

Prosser نتوانست هیچ یک از مشخصات بالقوه سری 6 را آزمایش کند ، اما به نظر می رسد که اپل می تواند در سال 2021 سلامتی دستگاه پوشیدنی را یکبار دیگر تقویت کند. آیا در بهترین شرط بندی های ساعت هوشمند با چالش بزرگتری روبرو خواهد شد؟ ما هنوز نمی فهمیم .منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *