چگونه پاک کننده های چوب سخت را آزمایش می کنیمهر پاک کننده چوب سخت که وارد آزمایشگاه آزمایش ما می شود ، همان آزمایشات را انجام می دهد ، بنابراین می دانید که ما دقیقاً هر مدل را مقایسه کرده ایم.

ما همچنین همه محصولات را در همان زمینه تحت شرایط مشابه آزمایش می کنیم.

زدودن خاک

ما با پخش لجن واقعی روی کف سخت خود ، هم با استفاده از لکه های سطح کوچکتر و هم از دوغاب زمین شروع می کنیم. سپس ما از یک پاک کننده سخت کف استفاده می کنیم تا آزمایش کنیم که با استفاده از قبل و بعد از عکاسی به راحتی می توان آلودگی را پاک کرد.

ما یادآور می شویم که چقدر آسان بود که نظافتچی از عهده خرابکاری برآید و چه مدت طول کشید تا خاک را از بین ببرد.

تست خلاet مرطوب

ما از گسترش استاندارد Weetabix خرد شده که با آب روی زمین مخلوط شده است استفاده می کنیم و آزمایش می کنیم که یک تمیز کننده کف سخت چگونه می تواند خراب شود. ما این آزمایش را فقط روی شوینده هایی که جز component خلا vac دارند انجام می دهیم.

تمام پاک کننده های چوب سخت با استفاده از یک دسی بل متر از نظر صدا کنترل می شوند. متر را در ارتفاع سر قرار دهید و سپس با توجه به بیشترین میزان صدا ، از مواد شوینده استفاده کنید.

برای سهولت استفاده ، ما به شما می گوییم که استفاده از شوینده چقدر آسان است و دوباره پر کردن آن و تمیز و خالی کردن مخازن مواد شوینده.

پس از اتمام تمام آزمون ها ، ما هر بازبینی را براساس معیارهای ذکر شده در اینجا ارزیابی می کنیم. ما قیمت دستگاه و مخاطبان مورد نظر را در نظر می گیریم ، بنابراین ماشین های ارزان تر می توانند نتایج بهتری نسبت به ماشین های گران قیمت بدست آورند.

ما می بینیم که چگونه هر محصول با رقابت مستقیم خود مقایسه می شود ، با اشاره به اینکه گزینه های جایگزین انتخاب بهتری هستند.

آیا چیز فوق العاده مهمی را که می خواهید در بررسی ها ببینید ، از دست دادیم؟ می توانید با ما در TwitterTrustedReviews تماس بگیرید یا برای ویرایشگر در [email protected] ایمیل ارسال کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *