Deezer Spotify را برای پخش موسیقی آفلاین برای Apple Watch شکست می دهدDeezer اعلام کرده است که پخش آفلاین را برای برنامه Apple Watch خود به ارمغان می آورد و این اولین سرویس موسیقی است که این ویژگی را برای دستگاهی خارج از Apple Music ارائه می دهد.

به طور انحصاری از طریق اشتراک Deezer پرداخت می شود ، کاربران می توانند آهنگ ها و لیست های پخش مورد علاقه خود را در Apple Watch بارگیری کنند ، به آنها اجازه می دهد تلفن خود را در خانه بگذارند و همچنان از گوش دادن به موسیقی در حین سفر لذت ببرند.

تاکنون امکان گوش دادن به موسیقی بصورت آفلاین از طریق Apple Watch از طریق Apple Music وجود داشت ، اما با معرفی این ویژگی در برنامه watchOS خود ، Deezer موفق شد از Spotify پیشی بگیرد ، همچنین گزارش شده است که در حال کار بر روی پشتیبانی آفلاین ساعت اپل

این ویژگی بخشی از تازه سازی گسترده تر برنامه Deezer برای Apple Watch است و برای دسترسی راحت تر به کنترل های پخش ، رابط کاربری تغییر کرده است.

معامله: Apple Watch 6 تنها با 372.59 پوند با کد PICKSAVINGS

نیکولا پینوتو ، مدیر راه حل های شریک در Deezer ، در مورد به روزرسانی گفت: “وقتی برنامه جدید Apple Watch خود را به روز کردیم ، می خواستیم کاربرانمان یک تجربه یکپارچه و یکپارچه داشته باشند. لیست های پخش قابل دانلود به طرفداران موسیقی این آرامش را می دهد که آزادانه گوش دهند و از راحتی ساعت مچی اپل در مچ دست لذت ببرند. “

در حالی که پشتیبانی آفلاین Deezer مفهوم جدیدی برای Apple Watch است ، اما این ویژگی برای مشترکان Deezer کاملاً جدید نیست ، زیرا Fitbit Versa 3 و Fitbit Sense نیز از همین فناوری برخوردار هستند.

هنوز هم ، توانایی گوش دادن به موسیقی بصورت آفلاین بر روی یک دستگاه پوشیدنی ، فروش ویژه ای است ، خصوصاً در یک جامعه کاری که گرفتن یک تلفن هوشمند بزرگ با خود کار دشواری است.

این به روزرسانی برای اپل واچ به خوبی سازمان یافته است ، زیرا قهرمان فعلی ساعت های هوشمند ممکن است سرانجام در همکاری اخیر گوگل و سامسونگ مسابقه خود را برآورده کند. این دو شرکت با هم همکاری خواهند کرد تا تجربه Wear OS را به طور قابل توجهی بهبود بخشند. پشتیبانی از برنامه و عملکرد بهتر باتری ، که انتظار می رود در پاییز امسال برسد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *