IFA 2021 به دلیل “عدم اطمینان جهانی بهداشت” لغو شدامید بود که رویداد IFA لوازم الکترونیکی مصرفی و خانگی به صورت حضوری در سال 2021 برگزار شود ، اما عدم اطمینان در مورد همه گیری به معنای لغو واقعه فیزیکی بود.

مسی برلین و gfu Consumer & Home Electronics GmbH به طور مشترک اعلام کردند که رویداد الکترونیکی IFA 2021 که برنامه ریزی شده است با ظرفیت فیزیکی برگزار نمی شود و فضای برگزاری آن – مانند سال 2020 – را به عنوان یک رویداد عمدتا دیجیتالی باز نگه می دارد.

در یک بیانیه مطبوعاتی ، برگزارکنندگان گفتند که “ظهور سریع انواع جدید COVID-19 ، به عنوان مثال در آسیای جنوبی ، به عدم اطمینان مداوم در مورد سرعت گسترش برنامه های واکسیناسیون در سراسر جهان” به عنوان دلایل لغو جسمی رویداد ، زیرا منجر به عدم اطمینان در مورد حضور کسانی که مایل به شرکت در آن هستند ، شد.

عامل دیگر این است که Messe Berlin ، جایی که رویداد IFA در آن برگزار می شود ، به عنوان یک مرکز واکسیناسیون و یک بیمارستان اورژانس خدمت می کند. و به نظر می رسد که منطقه “احتمالاً بیشتر از آنچه در نظر گرفته شده بود به طول خواهد انجامید”.

کای هیلبراند ، رئیس هیئت نظارت gfu Consumer & Home Electronics GmbH ، گفت: “نوآوری به یک بستر نیاز دارد. به کانون توجه جهانی نیاز دارد. به همین دلیل مارک ها و تولیدکنندگان صنعت فناوری می خواستند به IFA Berlin 2021 مراجعه کنند. متأسفانه ، آخرین تحولات در بهداشت عمومی ، خطر بیش از حد برنامه های همه برای این رویداد را به خطر انداخته است. اکنون فقط عدم اطمینان زیاد است. به همین دلیل است که در حال حاضر تقریباً غیرممکن است که کسی با مسئولیت پذیری برای شرکت در هر نمایشگاه تجاری برنامه ریزی کند. “

با توجه به اینکه IFA در اوایل ماه سپتامبر برگزار می شود ، ما امیدواریم که زمان کافی برای آرام شدن وضعیت جهانی و جای کافی برای حضور مردم وجود داشته باشد. تعداد حوادث عمومی / جسمی لغو شده در سال 2021 همچنان ادامه دارد ، اگرچه برخی همچنان ادامه دارند.

گفته می شود MWC (کنفرانس جهانی موبایل) حتی زودتر از IFA ، از 28 ژوئن تا 1 ژوئیه در بارسلونا در حال اجرا است و هنوز هیچ نشانه ای وجود ندارد که برگزار کنندگان قصد دارند این رویداد را کاملا دیجیتالی کنند.

CES 2022 قصد خود را برای یک رویداد شخصی در ژانویه آینده اعلام کرده است ، اگرچه ما تعجب می کنیم که آیا این اعلامیه قابلیت دوام آن را زیر سوال برده است. با توجه به اینکه هفت ماه دیگر باقی مانده است ، مطمئناً می توان وضوح بیشتری در مورد حضور در پایان تابستان داشت.

IFA در سال 2022 برمی گردد و قبلاً تاریخ 2 تا 6 سپتامبر را در برلین تعیین کرده است. جالب خواهد بود که ببینید آیا سایر نمایشگاه های تجاری که قبل از IFA برگزار می شوند نیز از آن پیروی می کنند و جای خود را می دهند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *