Last of Us 2 یک وصله PS5 دریافت می کند و این تازه آغاز کار استسونی اعلام کرده است که The Last Of Us 2 سرانجام با پچ PS5 که نسخه کلاسیک Naughty Dog را به 60 فریم در ثانیه ارتقا می دهد ، برای نسل بعدی آماده است.

پچ عملکرد جدید شامل یک سوئیچ جدید در گزینه های نمایش است که به کاربران امکان می دهد بین 30 فریم در ثانیه استاندارد و پیشنهاد 60 فریم در ثانیه جدید را انتخاب کنند. این نرخ فریم یک هدف است تا یک تضمین ، اما شما باید برای کسانی که PS5 و تلویزیون مدرن را لرزاندند ، کمی گرافیک ابریشمی بیشتری ببینید.

این به پیشرفت های دیگری که با فناوری سازگاری عقب مانده PS5 برای بازی PS4 که حدود یک سال پیش منتشر شد ، می پیوندد. گیمرهایی که TLoU2 را بر روی PS5 بازی می کنند اکنون می توانند بین وضوح بهتر و زمان شارژ سریعتر بین این صحنه های مکرر انتظار داشته باشند.

Patch 1.08 برای بارگیری فوری برای TLoU2 نصب شده روی PS5 در دسترس است ، بنابراین کسانی که موفق به دریافت سیستم جدیدی شده اند می توانند از نسخه جدید استفاده کنند. به شخصه ما از آغاز حمله به اردوگاه Serafit هیجان زده هستیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=9vKTikTO4dE

این پایان جاده TLoU2 برای PS5 نخواهد بود ، زیرا Naughty Dog نوید بروزرسانی های بیشتری را برای این کنسول نسل بعدی می دهد.

در یک پست وبلاگ: آرن میر ، مدیر ارتباطات Naughty Dog ، گفت: “این تیم سخت افزار PS5 و فرصت هایی را که از زمان راه اندازی سال گذشته باز کرده است ، حفاری کرده است و ما از آینده هیجان زده هستیم. این پچ تنها اولین قدم در عملکرد PS5 است. وقتی اخبار بیشتری برای به اشتراک گذاشتن به شما اطلاع خواهیم داد! “

برنده جایزه بسیاری از بازی های سال معلوم شد یک آهنگ Swan مناسب برای دوره PS4 است ، اما به نظر می رسد که بروزرسانی امروز تازه آغاز بازی است که در نسل بعدی شکوفا خواهد شد. ما اطمینان داریم که او در هفته های آینده به بهترین بازی های PS5 خواهد پیوست.

انتظار دارید کدام صحنه ها را بیشتر در PS5 بازی کنید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذاریدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *