Pixel 6 و Android 12 ترکیبی می توانند سال 2021 را به بهترین سال برای گوگل تبدیل کنند


گوگل سرانجام در رویداد I / O متمرکز بر توسعه دهندگان دیروز (19 مه) از ویژگی های عالی Android 12 برای کاربران رونمایی کرد و مشخص است که این سال سال بزرگی برای نرم افزار خواهد بود.

بسیاری از موارد قابل توجه در این رویداد وجود داشت ، از مشارکت گوگل و سامسونگ تا امیدوارم سرانجام Wear OS رقیب Apple Watch باشد ، تا برخی از تظاهرات آینده نگرانه هوش مصنوعی که مردم را با پلوتو صحبت می کنند – بله ، کره زمین.

اما برای یک دیوانه تلفن مانند من ، تمرکز همیشه روی اندروید 12 است و مطمئناً گوگل تحویل داده می شود.

من در اینجا به بسیاری از ویژگیهای واقعی نرم افزار نمی پردازم (برای توضیحات کامل به راهنمای ویژگی Android 12 مراجعه کنید) ، در عوض زیبایی شناسی کاملاً جدید Material You توجه من را به خود جلب کرد.

مروری بر Material You و Android 12

Material موارد را از کاغذ دیواری خود بردارید و این رنگ ها را در سیستم پخش کنید ، از نوار اعلان به روز شده تا برنامه های خود Google احساس منحصر به فردتری به شما می دهد. به روزرسانی پر از انیمیشن های ظریف و جدید و اصلاحات کوچک است – مانند ساعت عظیم صفحه قفل – که توجه ها را به خود جلب می کند.

Pixel 6 کاملاً در این طراحی جدید جای می گیرد

این ظاهر جدید تنها چند روز پس از درزهای بزرگی که رندرهای Pixel 6 آینده را نشان می داد ، رونمایی شد – تلفنی که روند طراحی های عمده ای را که گوگل در سال های اخیر به شدت به آن اعتماد کرده ، معکوس می کند.

نشتی Pixel 6 ، که البته ممکن است دور از هدف باشد و هنوز هم هیچ چیز رسمی نیست ، یک تلفن جسورانه را نشان می دهد ، با یک ماژول دوربین بسیار منحصر به فرد و گزینه های رنگی هوشمند و خوش ذوق.

آیا Pixel 6 می تواند به این شکل باشد؟

به طور کلی ، نشت Pixel 6 دستگاهی را تا حد امکان از Pixel 4a و Pixel 5 نشان می دهد اگرچه این دو گوشی عالی هستند ، اما تماشای آنها خسته کننده است. طراحی های گرد ، حداقل گزینه های رنگی و هیچ یک از رنگ های چشمگیر Pixel 6 را تشکیل می دهد.

بعد از دیدن آنچه Google برای اندروید 12 ذخیره می کند ، امیدوارم که این درزها دستگاهی را که واقعاً دریافت می کنیم به ما نشان دهد. به نظر می رسد این نرم افزار کاملاً متناسب است و شخصیت مورد نیاز تلفن Goole Pixel را به وجود آورده است. این چیزی است که گوگل واقعاً باید از آن رشد کند ، خصوصاً اگر می خواهد تلفن های مارک دار خودش بتواند با تلفن های مشابه سامسونگ ، شیائومی و دیگران رقابت کند.

در گذشته ، تلفن های پیکسلی احساس عملکردی بیش از هیجان انگیز بودن داشتند. آنها بوم نقاشی برای ویژگی های جدیدی هستند که به Android وارد می شوند.

این می تواند سال دیگری برای تلفن Pixel به طریقی دیگر باشد. شایعات حاکی از آن است که وی چیپست کوالکام را برای یکی از طراحی شده توسط گوگل ، احتمالاً با همکاری سامسونگ ، کنار خواهد گذاشت. با نام رمز Whitechapel ، این سیستم تراشه جدید (SoC) می تواند به Pixel برخی از ویژگی های جدید و یک امتیاز فروش منحصر به فرد دیگر را ارائه دهد.

در گذشته ، تلفن های پیکسلی احساس عملکردی بیش از هیجان انگیز بودن داشتند. آنها بوم نقاشی برای ویژگی های جدید موجود در اندروید و یک دوربین عالی بودند ، اما هرگز خیلی بیشتر نبودند.

با تغییرات بصری در اندروید 12 و امکان وجود گوشی Pixel با ظاهری چشمگیر ، سرانجام ممکن است سالی باشد که جدیدترین گوشی Pixel به بهترین گوشی اندرویدی تبدیل شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *