Wear OS سرانجام آنچه را که برای ریشه کن کردن اپل واچ نیاز دارد ، دارددر جریان رویداد ورودی و خروجی گوگل ، شرکت سرانجام به فیل موجود در اتاق روی آورد: Wear OS.

به رسمیت شناختن Google از پلت فرم Wear OS تقریباً غیرفعال فقط به شکل یک پیام به روزرسانی نیست – این شرکت با یک تعمیر اساسی که فقط می تواند بلیط باشد ، درها را منفجر کرد تا دوباره طرفداران را به وجد بیاورد و در نهایت رقابت را مستقیماً از سیب.

بزرگترین اعلامیه این رویداد این بود که Google با سامسونگ شریک خواهد شد تا آنچه را “سیستم واحد” می نامند ارائه دهد. تایزن و سری گلکسی واچ مدتهاست که در چشم Wear OS خاردار هستند ، بدون شک تجربه کلی بهتری از هر ساعت هوشمند الهام گرفته شده توسط گوگل ارائه می دهد ، اما گوگل از طریق این همکاری نه تنها یکی از رقبای اصلی خود را حذف کرده است. اما همچنین م openلفه هایی را که مردم در دستگاه های پوشیدنی سامسونگ از آن لذت می برند به طور آشکار پذیرفت.

به عنوان مثال ، تایزن هرگز به اندازه Wear OS برنامه های کاربردی نداشته است ، اما دارای ویژگی های کشنده مانند پخش موسیقی آفلاین از طریق Spotify است – چیزی که حتی Apple Watch 6 نیز ندارد. اگر خط بعدی پوشیدنی هایی مانند Fossil یا Skagen علاوه بر طراحی شیک که این شرکت ها به آن شهرت دارند ، می تواند بهترین های هر دو جهان را شامل شود ، رقابت ممکن است تمام شود.

هنوز هم یک مسئله که ساعت های هوشمند باید با آن روبرو شوند کاهش علاقه از سوی توسعه دهندگان است. Wearable دیگر مرز جدیدی نیست که قبلا وجود داشته است و رکود سیستم عامل هایی مانند Wear OS دقیقاً باعث ایجاد نوآوری نشده است ، در حالی که پشتیبانی از پشتیبانی شرکت هایی مانند Evernote کاملاً خشک شده است.

معامله: Samsung Galaxy Watch 3 فقط با 359.99 پوند همراه با کد PICKSAVINGS

به نظر می رسد که گوگل سرانجام با بیان اینکه یکی از جنبه های اصلی این همکاری جدید سامسونگ این مشکل را ایجاد کرده است ، دسترسی بیشتر Wear OS به توسعه دهندگان و کاهش نوار قرمز است تا توسعه دهندگان بتوانند ساخت کاشی ها و برنامه های Wear OS را با استفاده از سهولت.

این تغییرات به تنهایی ممکن است برای شروع کار Wear OS جدید کافی باشد ، اما اعلام نهایی نقش Fitbit به عنوان نتیجه گیری برای آنچه که اکنون تهدیدی سه گانه برای برکناری اپل واچ است ، بود.

پس از آزمایش تقریباً همه جدیدترین پوشیدنی های Fitbit ، به راحتی می توانم بگویم که هیچ شرکت دیگری به اندازه Fitbit انگیزه سفر ندارد. حتی پس از پایان بررسی ، ماه ها پس از آن به استفاده از Fitbit Versa 3 ادامه دادم ، به دلیل سادگی در عملکرد و دستاوردهای آن ، این ویژگی ها اکنون به Wear OS معطوف شده اند.

اگرچه این اضافات ممکن است چیزی برای پرت کردن مصرف کنندگان از مارکهای تناسب اندام سخت مانند Garmin و Coros نباشد ، تصور اینکه ساعتهای جدید Wear OS وسیله ای برای هر کسی باشد که به دنبال ایجاد یک تغییر مثبت در سلامتی خود است ، کار سختی نیست ، خصوصاً اگر بسیاری از ویژگی های هوشمند برای پول خود را.

فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا همکاری بین گوگل و سامسونگ واقعاً می تواند به مقصد برسد یا خیر ، اما اگر شایعه دیرینه Pixel Watch بعداً امسال وارد شود به عنوان نمونه ای از آنچه می توان با این پلتفرم جدید به دست آورد ، این ممکن است اولین بار باشد. زمانی که اپل واچ در این رقابت شکست خورد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *