تاریخ انتشار ، انقضا design طراحی و نرم افزار Google Smart Watch


در حالی که تلفن های هوشمند Pixel در بازار موجود است ، مدت هاست که طرفداران دستگاه های گوگل این سوال را دارند که آیا این غول فناوری راهی برای ایجاد یک ساعت Pixel ویژه خواهد دید؟

به هر حال ، هنگامی که گوگل سرانجام Wear OS را جدی گرفت ، به لطف همکاری با سامسونگ ، به نظر می رسید زمان مناسب برای گوگل داشتن یک پرچمدار Pixel Watch است تا با تلفن های خود همراه شود.

در چند ماه گذشته ، به طور فزاینده ای روشن شده است که Pixel Watch واقعی است و ممکن است تاریخ انتشار آن زودتر از آنچه شما فکر می کنید باشد.

در اینجا شرح کاملی از تمام اطلاعات موجود در Google Pixel Watch که مدتها در انتظار آن بود در دسترس است ، از جمله نگاهی به آنچه برای Wear OS در دسترس است.

با توجه به اینکه اعلام رسمی Pixel Watch برای اولین بار در سال 2018 پیش بینی شده بود ، هر “نشتی” در این مرحله باید با غلات درمان شود ، اما آخرین ارزیابی – طبق گفته Jon Prosser رهبر سریال – این است که Pixel Watch اکتبر امسال منتشر شد.

در حالی که کنفرانس اصلی ورودی و خروجی گوگل برای توسعه دهندگان بدون اشاره خاص به Pixel Watch برگزار شد و رفت ، ما درباره آینده نرم افزاری که این دستگاه های پوشیدنی را تأمین می کند اطلاعات بیشتری کسب کردیم. با این حال ، یک تغییر بزرگ در مبانی Wear OS به ما این تصور را می دهد که یک پرچمدار در حال آمدن است.

  • تفسیرهای طراحی منقضی شده نمایه باریکی را نشان می دهد
  • نمایشگر تقریباً بدون فریم است
  • ورودی فیزیکی منفرد

همراه با تاریخ اکران پیش بینی شده ، جان پروسر توانست چندین تصویر از ساعت Pixel را که در Google با نام “Project Rohan” شناخته می شود ، بدست آورد. از آنجا که نمی تواند تصاویر درز کرده را مستقیماً به اشتراک بگذارد ، Prosser چندین رندر بر اساس این تصاویر ایجاد کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=xioX3XTRomM

با توجه به این تفاسیر ارائه شده ، ساعت Pixel تقریباً یک صفحه نمایش بدون فریم دارد و قابلیت ریختن روی کناره ها را دارد ، مانند Apple Watch 6. اگرچه اندازه گیری دقیق از این مدل ها دشوار است ، اما خود ساعت فوق العاده نازک به نظر می رسد – شاید یکی از باریک ترین ساعت های هوشمندی که تاکنون دیده ایم.

فقط یک ورودی فیزیکی در سمت راست دستگاه وجود دارد: احتمالاً یک تاج چرخان. این بدان معناست که علاوه بر دسترسی سریع به یک برنامه با فشار دادن طولانی و همچنین چرخاندن تاج پیمایش منو ، بیشترین تعامل با Pixel Watch از روی صفحه لمسی انجام می شود.

اعتبار تصویر: جان پروسر

همچنین لازم به ذکر است که بند ساعت تحریک شده با آنچه ما قبلاً دیده ایم ، برابری نمی کند. اگرچه مشابه باند Infinity Fitbit است ، اما به نظر می رسد که مقداری صفحه مغناطیسی در داخل بند وجود دارد که می تواند برای تنظیم طول استفاده شود.

به نظر می رسد این می تواند سال بزرگی برای طراحی گوگل باشد. رندرهای فاش شده نشان می دهد که Pixel 6 به نظر می رسد زیاد متفاوت از تلفنهای قبلی و ما می دانیم که اندروید 12 برخی از عناصر طراحی جدید زیبا را در خود ادغام کرده است. اگر می خواهید بدانید این تغییرات در اندروید چیست ، اکنون می توانید Android 12 beta را بارگیری کنید.

  • برای اجرای در Wear OS جدید تنظیم شده است
  • گوگل با سامسونگ در زمینه این نرم افزار همکاری کرده است
  • ادغام Fitbit وجود دارد

در حال حاضر هیچ راهی برای دانستن اینکه Google دقیقاً در مورد Pixel Watch چه چیزی دارد وجود ندارد ، اما یک جنبه وجود دارد که مجبور است آن را جدا کند ، و آن Wear OS به روز شده است.

در جریان Goole I / O 2021 ، گوگل اعلام کرد که با سامسونگ همکاری می کند تا نرم افزار Tizen مارک کره ای را با Wear OS خود ترکیب کند و یک اکوسیستم پوشیدنی ایجاد کند که امیدوار است بهترین های هر دو را با هم ترکیب کند.

گوگل همچنین Fitbit ، مارکی را که هم اکنون صاحب آن است ، از نزدیک در سیستم عامل ادغام می کند تا مهارت های تناسب اندام Wear OS را به مراتب بهبود بخشد. Fitbit گفت که این ردیابی و اهداف را پیاده سازی می کند و ساعت های هوشمند ممتازی را تولید می کند که با این نرم افزار کار می کنند. بنابراین هر فرصتی وجود دارد که Fitbit Versa بعدی از این نرم افزار استفاده کند.

به روزرسانی سیستم عامل را بیاورید

جدا از انیمیشن کوچکی که در زیر مشاهده می کنید ، کارهای زیادی در مورد شکل ظاهری یا عملکرد آن انجام نشده بود ، اما این چشم انداز وسوسه انگیز است.

در طی اعلامیه ، مشخص شد که این نرم افزار به روز شده بر روی دوام باتری ، عملکرد متمرکز است و ساخت برنامه ها را برای توسعه دهندگان برنامه آسان می کند. یک مثال از تمرکز بر عملکرد ، میانبر جدیدی است که به شما امکان می دهد به سرعت بین برنامه ها پرش کنید. همچنین سرانجام می توانید موسیقی را از YouTube Music بارگیری کنید ، ویژگی ای که پس از مرگ موسیقی Google Play از دست رفته بود.

دستگاه های زیادی مانند Mobvoi ، Fossil و سایر دستگاه ها وجود دارند که از Wear OS استفاده می کنند و گوگل گفت که آنها همچنان قادر به استفاده از نرم افزار جدید خواهند بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *