فورد F-150 لایتنینگ یک کامیون الکترونیکی برای کسانی است که فکر می کنند Cybertruck تسلا احمقانه به نظر می رسدفورد اعلام کرد F-150 Lightning که مدتها در انتظار آن بود ، نسخه کاملاً الکتریکی ترفند کلاسیک این شرکت است و بر خلاف تسلا Cybertruck ، در واقع شبیه یک است.

جدید F-150 Lightning که پیش از این در اوایل این هفته توسط جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا به فضا پرتاب شد ، با یک بار شارژ برد 300 مایل دارد. با این حال ، اگر شما آنقدر خوش شانس باشید که می توانید 230 مایل را تسویه کنید ، می توانید با هزینه ای کمتر از 40،000 دلار – 39394 دلار دقیق ، یکی را بدست آورید.

این یک قیمت بسیار جذاب برای یک کامیون است که با قیمت پایه 35.050 دلار برای مدل پایه تهیه می شود و از گاز نیرو می گیرد ، این گزینه برای نادرترین حیوانات باید گزینه جذابی باشد. یک راننده کامیون آمریکایی خونسرد قرمز-سفید-آبی از نظر محیط زیست.

با نسخه 563 اسب بخار و چهار چرخ متحرک ، که سال گذشته تقریباً سه چهارم میلیون وسیله نقلیه را تحویل داده ، تلفات زیادی ندارد. در عرض 4 ثانیه از 0-60 خواهد رسید ، می تواند تقریباً یک تن (907 کیلوگرم) را از پشت نگه دارد و به 4536 کیلوگرم می رسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Yjisj5T0VqE

این باتری شارژ سریع 150 کیلو وات DC می تواند در کمتر از 45 دقیقه تا 80 درصد شارژ شود. حتی بهتر ، در صورت قطع شدن برق می توان از باتری برای تأمین انرژی خانه خود استفاده کرد. فورد می گوید یک خانه معمولی با یک بار شارژ می تواند 10 روز استفاده داشته باشد.

همانند سایر اتومبیل ها ، این صفحه نمایش لمسی بزرگ با کنسول مرکزی به ابعاد 15.5 اینچ دارد و اولین بار با ویژگی سرگرمی 4A Sync از غول خودرویی آمریکایی وارد بازار می شود.

اگر “آمریکایی ها به سرعت آن را بگیرند ، آنها می توانند از اعتبار مالیاتی 7500 دلار استفاده کنند و قیمت زیر مدل سوخت فسیلی قرار خواهد گرفت. این شرکت به مردم اجازه می دهد قبل از تاریخ فروش در بهار 2022 یکی از 100 دلار را رزرو کنند.

كومار گالوترا ، رئیس فورد ، گروهی برای آمریكا و بازارهای بین المللی ، شركت موتور فورد ، گفت: “ما اینجا نیستیم كه برای چند نفر یك كامیون برقی بسازیم – فورد متعهد به ساخت كامیونی است كه مشكلات واقعی را برای افراد واقعی حل كند.” “F-150 Lightning تمام آنچه را كه گفتیم وسایل نقلیه الكتریكی ارائه می دهند ، به علاوه قابلیت های مورد انتظار از یك كامیون داخلی Ford Tough – نه تنها نزدیك به گشتاور فوری ، بلكه از یدك كشی قدرتمند و یدك كشی مشتری نیز ارائه می دهد. بستگی دارد “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *