Beosound Explore از Bang و Olufsen قصد دارد با Sonos Roam رقابت کند


خوب ، به نظر می رسد همه در حال ورود به بلندگوی لارک قابل حمل هستند. Bang & Olufsen قبلاً بلندگوهای قابل حمل ساخته است ، اما هدف Beosound Explore بلندترین بلندگوهای آن است.

چه چیزی B&O Beosound Explore (169 پوند / 199 یورو / 199 دلار / 199 دلار کانادا) را بسیار دشوار می کند؟ این اولین بلندگو با آلومینیوم آنودایز نوع 2 برای بهبود مقاومت در برابر خراش است ، که باید در هنگام بالا رفتن از صخره ها یا نشان دادن قدرت بالای بلندگو به محافظت بیشتر از آن کمک کند. همانطور که شما انجام می دهید.

اعتبار خارجی اکسپلور توسط کارابین آلومینیومی (کلیپ) بیشتر تقویت می شود تا آن را در کوله پشتی محکم کند و بلندگو را ایمن نگه دارد. Beosound Explore با بند داخلی و طراحی مهر و موم شده خود و ارائه درجه IP67 (مربوط به Sonos Roam) یک بلندگوی بی سیم است که به خوبی در برابر هر نوع طبیعت مادر محافظت می شود.

این به اصول طراحی پیوسته است که بلندگوهای قابل حمل دیگر را با شکل استوانه ای و سطح چسبندگی خود هدایت می کند. وزن آن 631 گرم است – کمترین وزنی نیست که با آن روبرو شده ایم – اما برای اطمینان از وزن نکردن کیف شما کافی است.

در جایی که اکسپلورر رقابت را آغاز می کند ، آب عمر باتری خود را دارد که 27 ساعت طولانی (در 70 دسی بل) است. اگر تمام روز بی وقفه به موسیقی گوش می دهید ، این بلندگو برای شماست. شارژ بلندگو حدود دو ساعت طول می کشد.

با انعکاس ظاهر و احساس جنگل های اسکاندیناوی ، یخچال های طبیعی و فایوردها ، Beosound Explore در سه رنگ خوب: انتراسیت سیاه ، سبز و غبار خاکستری در دسترس خواهد بود. دو گزینه اول در حال حاضر در حال فروش هستند ، در حالی که نسخه Grey Mist اواخر تابستان امسال راهی بازار می شود.

Bang & Olufsen Beosound Explore

در بالای اسپیکر رابط کاربری قرار دارد و به راحتی می توان از آن با دستکش استفاده کرد – اگر در بیرون کمی خنک باشد ، مفید است. جفت شدن استریو با یک Explore دیگر امکان پذیر است و از نظر اتصال گزینه های زیادی با بلوتوث 5.2 ، Apple Fast Pair ، Google Fast Pair و Microsoft Swift Pair وجود دارد. هر دستگاهی که داشته باشید ، Beosound Explore می خواهد در اسرع وقت با شما دوست شود.

از نظر صدا ، اکسپلورر دارای درایورهای 2 inch 1.8 اینچی تمام برد است که از تقویت کننده های 2 30 30 W کلاس D. تغذیه می کنند. دامنه فرکانس 56 هرتز – 22.7 کیلوهرتز است و می تواند به 91 دسی بل برسد ، B&O ادعا می کند که قدرت باس حدود 59 دسی بل است. با عملکرد یک طرفه True360 شما باید صدایی مشابه از همه جهات داشته باشید.

با قیمت 169 پوند / 199 یورو / 199 دلار کانادا / 199 دلار کانادا ، Bang & Olufsen Beosound Explore ، باور کنید یا نکنید ، یک محصول ارزان قیمت B&O است. مدل های Black Anthracite و Green به صورت آنلاین و در فروشگاه های Bang & Olufsen به فروش می رسند ، نسخه Grey Mist که در اواخر سال جاری ارائه می شود.

Beosound Explore از Bang و Olufsen قصد دارد با Sonos Roam رقابت کند که اولین بار در Trusted Review ظاهر شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *