O2 و Virgin Media رسماً در ماه ژوئن ادغام می شوندLiberty Global و Telefonica سبز رسمی مورد نیاز برای ادغام غول های ارتباط از راه دور Virgin Media و O2 را دریافت کردند.

سازمان رقابت و بازارهای انگلستان (CMA) تصویب نهایی را به شرکت مشترک داد ، که اجازه داد معامله در 1 ژوئن 2021 به طور رسمی بسته شود.

این ادغام سریعترین شبکه پهنای باند انگلستان را با بزرگترین اپراتور تلفن همراه این کشور متحد می کند تا “یک رقیب ثابت و متحرک قوی تر در بازار انگلیس” ایجاد کند. هوا همچنین به گسترش شبکه گیگا ویرجین مدیا و استقرار 5G O2 در سراسر کشور کمک خواهد کرد.

به گفته مدیر عامل شرکت لیبرتی گلوبال ، مایک فریس ، این شرکت 46 میلیون مشترک ثابت و تلفن همراه را گرد هم خواهد آورد.

مدیر عامل لیبرتی گفت: “این یک نقطه عطف در تاریخ ارتباطات از راه دور در انگلستان است ، زیرا ما در حال حاضر مجاز به ارائه گزینه های واقعی هستیم که قبلاً وجود نداشته است ، ضمن اینکه در فیبر و 5G سرمایه گذاری می کنیم ، که انگلیس برای پیشرفت آنها نیاز دارد.” مدیر عامل شرکت Global Mike شرکت Fries و Telefonica Jose Maria Alvarez-Palette.

“ما از CMA برای بررسی دقیق و م effectiveثر تشکر می کنیم. لوتز و پاتریشیا آماده هستند تا زمام امور را به دست بگیرند و یک قهرمان اتصال ملی راه اندازی کنند که افراد بیشتری را بهم متصل کند ، مشاغل بیشتری را به سمت رشد سوق دهد و جوامع بیشتری را به وجود آورد.

شرکت مادر O2 Telefonica برای اولین بار ادغام را اعلام کرد ، که در ماه مه سال 2020 مورد بحث قرار گرفته است. کارشناسان CCS Insight در آن زمان گفتند که انتظار دارند این معامله “فضای ارتباطات از راه دور انگلیس را تغییر دهد”.

Kester Man ، مدیر مصرف کننده و ارتباطات در CCS Insight سال گذشته گفت: “ترکیب O2 و Virgin Media درست است.” “هر کشور دارایی های کلیدی خود را بدست می آورد که به طور جدی فاقد آن است: یک شبکه تلفن همراه برای Virgin و یک بازوی ثابت برای O2.”

تصویب این ادغام همچنین می تواند به معنای مشارکت بیشتر در جهان ارتباطات از راه دور انگلستان باشد.

وی افزود: “ما معتقدیم كه این معامله تاثیری ضربان ساز در بازار انگلیس خواهد داشت: سه ، Sky و TalkTalk مواضع خود را ارزیابی می كنند و معاملات بعدی را نمی توان منتفی دانست.”منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *