WhatsApp ممکن است به زودی جریمه سوییچ های iOS و Android را متوقف کند – در اینجا نحوه کار آورده شده است


در حال حاضر ، WhatsApp با توجه به آغاز تهاجمی سیاست حفظ حریم خصوصی جدید ، که برای فیس بوک مطلوب است ، در کتاب های خوب بسیاری نیست ، اما در حال کار بر روی ویژگی هایی است که می تواند آن را از غرفه خارج کند.

در حال حاضر ، سابقه تماس WhatsApp شما با شماره تلفن شما گره خورده است ، اما در نهایت ممکن است یک ویژگی بتا جدید به کاربران اجازه دهد تماس های خود را به شماره جدیدی منتقل کنند در صورت انتخاب تغییر.

سرویس های WABetaInfo هنگام آزمایش برای برنامه های WhatsApp iOS و Android از این ویژگی جاسوسی کرده اند. عکسهای صفحه نشان می دهد که به روزرسانی احتمالی همچنین به کاربران امکان می دهد تاریخچه خود را به یک بستر دیگر منتقل کنند. اگر آنها تصمیم بگیرند که بین دو سیستم عامل اصلی تلفن همراه حرکت کنند.

این سایت گزینه انتقال چتها را به اندروید مورد توجه قرار داده است ، این گزینه در صورت اتصال افراد با تلفن جدید Android به حساب WhatsApp در دسترس خواهد بود. این گزارش همچنین می گوید که این ویژگی در همه فیلم ها ، تصاویر و اسناد مرتبط با حساب اجرا می شود.

در حال حاضر ، حتی اگر از همه چیز در iCloud یا Google Drive پشتیبان تهیه کرده باشید ، اگر بخواهید از بهترین تلفن های اندرویدی به بهترین آیفون بروید و گپ های خود را با خود ببرید ، باز هم شانس ندارید.

توانایی انتقال گپ ها به شماره تلفن دیگری نیز می تواند برای عده زیادی تقویت شود ، اگرچه این روزها نیاز به تغییر شماره ها کاهش یافته است. در حال حاضر ، اگر به شماره دیگری بروید ، WhatsApp از ابتدا دوباره شروع می شود و شما قادر به انجام هیچ یک از چت ها با خود نخواهید بود.

WABetaInfo می گوید که “روند تغییر شماره تلفن شما قبل از انتقال تاریخچه چت شما به طور خودکار آغاز می شود.”

در حال حاضر هیچ تاریخی برای انتشار این ویژگی وجود ندارد ، که همچنان در دست ساخت است ، اما ما شما را در جریان نگه می داریم. این ممکن است به دلیل سیاست حفظ حریم خصوصی جدید برای کسانی که با برنامه سوگند یاد کرده اند کافی نباشد ، اما یک مورد خوش آمد به پلتفرم agnostic موجود در آن است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *