اکنون این برنامه بر روی Apple TV 4K جدید کار نمی کندتعدادی از مشترکین NOW پس از کشف اینکه برنامه NOW در حال کار بر روی برنامه جدید نیست ، با سرویس پخش ویدئو تماس گرفته اند. Apple TV 4K.

طبق 9to5Mac ، که برای اولین بار متوجه این مشکل شد ، برنامه NOW – که قبلاً NOW TV بود – از ورود کاربران برای تماشای مطالب در جعبه Apple TV 4K جدید خود جلوگیری می کند. در عوض ، یک پیام خطا ارائه می دهد که باعث می شود کاربران برای پاسخگویی به شبکه های اجتماعی سرازیر شوند.

وی نوشت: “ما از مشكلی آگاه هستیم كه در حال حاضر در دسترس بودن دستگاه های نسل دوم Apple TV 4K تأثیر می گذارد.” تیم پشتیبانی NOW در پاسخ به چندین مشتری که این مشکل را در توییتر گزارش کردند.

“تعمیر اولویت بندی شده است و تیم های ما سخت تلاش می کنند تا این مسئله را برطرف کنند. از مشکل پیش آمده عذرخواهی می کنیم ”

مشخص نیست که چه چیزی این مشکل را ایجاد کرده است ، اما 9to5Mac خاطرنشان کرد که می تواند به یک بررسی دزدی دریایی توسط سرور خلاصه شود ، جایی که برنامه هنوز شناسه مدل Apple TV 4K را تشخیص نمی دهد.

اپل تی وی 4K جدید فقط امروز (21 مه) به مشتریان تحویل داده می شود ، بنابراین امیدوارم دیری نپایید که این مشکل را رفع کند.

NOW در مارس با انتشار “TV” از نام مستعار قدیمی خود ، خبرساز شد و نام تجاری خود را به “NOW” ساده (و تا حدودی گیج کننده) تغییر داد.

سرویس پخش جریانی – معروف به میزبانی از محتوای مختلف Sky ، از جمله Sky Sports ، Sky Atlantic و Sky Cinema – “گذرگاه های” عضویت خود را به “Entertainment ، Cinema ، Sports ، Kids” تغییر نام داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس های پخش جریانی ، حتماً بررسی های ما را درباره Disney Plus و Apple TV Plus و همچنین مقایسه عمیق Netflix در مقابل Disney Plus بررسی کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *