دیگر نمی توانید تایزن را تماشا کنید ، اما همچنان در تلویزیون خواهد بودهنگامی که گوگل در اوایل این هفته اعلام کرد که نسخه جدید Wear OS شامل سیستم عامل Tizen سامسونگ است ، بسیاری در مورد آینده سیستم عامل خانگی سامسونگ تعجب کردند.

آیا همچنان برخی از دستگاه های پوشیدنی را تأمین می کند؟ و در مورد تلویزیون های مشهوری که رابط تلویزیون هوشمند آنها توسط تایزن پشتیبانی می شود ، چطور؟ خوب ، در مورد سیم ، تایزن اینجا است تا بماند.

این شرکت در بیانیه ای کوتاه به پروتکل گفت: سامسونگ گفت که تایزن هنوز پلتفرم پیش فرض تلویزیون های هوشمند ما است.

و چرا تغییر می کند؟ رابط تلویزیون هوشمند سامسونگ یکی از محبوب ترین ها در آن است ، با ظاهری عالی ، انتخاب منظمی از برنامه ها و دسترسی به فناوری AirPlay 2 اپل.

با این حال ، این ممکن است برخی از وفاداران Google را که می خواهند یکی از بهترین تلویزیون های QLED سامسونگ با Android TV داشته باشد ، ناامید کند. با این حال ، همیشه یک Chromecast با Google TV برای کسانی که فقط نمی توانند بدون Play Store روی عینک خود کار کنند ، یک Chromecast وجود دارد.

در مورد دستگاه های پوشیدنی ، ما خیلی مطمئن نیستیم. اکنون مطمئناً به نظر می رسد که Samsung Galaxy Watch 4 با سیستم عامل ترکیبی Wear OS / Tizen OS / Fitbit OS که روز سه شنبه توسط گوگل در I / O اعلام شد ، کار خواهد کرد.

گوگل آن را “یک پلتفرم واحد” می نامد که سابقه طولانی همکاری این دو شرکت را ادامه می دهد. این برنامه استفاده از نقاط قوت هر دو سیستم عامل برای ایجاد یک اکوسیستم با کاربردهای فراوان ، فناوری پیگیری تناسب اندام عالی و مهمتر از همه عمر باتری بیشتر است.

این سریعتر از نسخه قبلی Wear OS خواهد بود ، دسترسی به برنامه های اصلی Google مانند Maps ، YouTube Music ، Google Pay ، دستیار Google و البته Fitbit را برای ردیابی سلامت فراهم می کند.

“نظارت بر سلامتی و تناسب اندام برای پوشیدنی ها ضروری است. گوگل در یک پست وبلاگ گفت: با آخرین به روزرسانی Wear ، ما از تجربه چندین ساله سلامت Fitbit استقبال می کنیم. “بهترین های Fitbit ، از جمله ویژگی هایی مانند پیگیری سلامتی در طول روز و جشن گرفتن اهداف مچ دست شما ، شما را در مسیر سلامتی بهتر ترغیب می کند.”

امید شما برای Wear OS جدید چیست؟ تام دیهان فکر می کند که او اپل واچ را برداشته و در بالای لیست بهترین ساعت های هوشمند قرار می گیرد؟ نظرات خود را در توییتر به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *