رندرهای جدید Pixel 6 طراحی جدید و مجموعه ای از دوربین های دوگانه را نشان می دهد


رندرهای جدید از پیکسل 6 آخرین نگاه ما را به تلفن گوگل انجام داد. تصاویر با مجوز از OnLeaks (از طریق 91mobile) و فقط یک روز پس از جادوگر رندرهای شایعه Pixel 6 Pro را به اشتراک گذاشت.

تصاویر طراحی جدیدی را برای خط Pixel نشان می دهد ، که دارای رنگ سفید و نارنجی پررنگ و دو رنگ است و توسط یک ماژول دوربین عریض و سیاه جدا شده است.

طبق اطلاعات فاش شده ، Pixel 6 از صفحه نمایش تخت 6.4 اینچی با دوربین سلفی سوراخ دار در مرکز خود بهره می برد و ابعادی برابر با 158.6 میلی متر در 74.8 میلی متر در 8.9 میلی متر خواهد داشت.

در پشت دو سنسور دوربین وجود دارد ، همراه با یک سنسور سوم “کوچک و ناشناخته سوم” در کنار فلش LED.

تصویر: OnLeaks از طریق 91mobiles

این تلفن همچنین شامل یک سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش ، بلندگوهای استریو در زیر و یک پورت USB Type-C ، و همچنین پشتیبانی از شارژ بی سیم است.

OnLeaks همچنین برای به اشتراک گذاشتن رندرهای مورد انتظار Pixel 6 Pro ، جانشین خط XL گوگل ، با Digit همکاری کرده است.

به نظر می رسد این گوشی از طرح نارنجی و سفید 6 برخوردار است ، اما از یک نمایشگر بزرگتر 6.67 اینچی AMOLED برخوردار خواهد بود و می تواند از نرخ تازه سازی بالا پشتیبانی کند. ابعاد تلفن 163.9 x 75.8 8. 8.9 میلی متر است.

Pro همچنین از دوربین سلفی و حسگر اثر انگشت در صفحه Pixel 6 استفاده خواهد کرد ، اما انتظار می رود دوربین دیگری از Pixel استاندارد باشد. گزارش شده است که آرایه سه گانه شامل یک سنسور زاویه دید عریض ، یک سنسور پریسکوپ تلسکوپی ، همراه با یک دوربین ناشناخته سوم در کنار فلش خواهد بود.

تصویر: OnLeaks با تعداد

هفته گذشته ، جان پروسر از Front Page Tech رندرهای مشابهی را به اشتراک گذاشت که گفته می شود این تصاویر براساس “تصاویر واقعی دستگاه” ساخته شده است.

آنها همچنین از طرح دو رنگ سفید و نارنجی به همراه نوع شامپاین بهره می برند. Prosser همچنین از یک دوربین دوگانه در 6 و یک آرایه سه گانه در 6 Pro و همچنین یک حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش خبر داد که متعاقباً با ادعاهای OnLeaks از همه آنها پشتیبانی شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دامنه تلفن های هوشمند گوگل ، حتما بررسی های ما درباره Pixel 5 و Pixel 4a 5G را بررسی کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *