سرانجام ، می توانید آهنگ های زنگ Spotify را در Apple Watch خود بارگیری کنید – در اینجا چگونگی آن آورده شده استمدت زیادی است که می گذرد ، اما سرانجام پشتیبانی آفلاین Spotify برای Apple Watch کاهش یافته است و ما اطلاعات دقیق در مورد نحوه راه اندازی آن داریم.

به دنبال اخباری که در اوایل این هفته منتشر شد مبنی بر اینکه Deezer پخش آفلاین را به برنامه Apple Watch خود اضافه می کند ، Spotify با رونمایی از همین ویژگی در برنامه اختصاصی خود که امروز موجود است ، هیچ وقت را برای غلبه بر رقابت از دست نمی دهد.

این ویژگی فقط برای اعضای Spotify Premium در دسترس است ، بنابراین اگر در حال حاضر برای لایه رایگان ثبت نام کرده اید ، نمی توانید آهنگ های خود را به صورت آفلاین حمل کنید. همچنین لازم به ذکر است که این ویژگی حداقل به اپل واچ 3 نیاز دارد – پوشیدنی های قدیمی اپل پشتیبانی نمی شوند.

معامله: Apple Watch 6 تنها با 372.59 پوند با کد PICKSAVINGS

هنوز هم ، این خبر خوبی برای همه دوندگان ، دوچرخه سواران یا علاقه مندان به تناسب اندام است که هنگام ورزش ترجیح می دهند تلفن خود را در خانه بگذارند. پخش آفلاین Spotify معمولاً یک ویژگی نادر است که در فضای پوشیدنی یافت می شود و فقط در تعداد معدودی از دستگاه های Garmin و Samsung موجود است.

با اضافه شدن Spotify ، در حال حاضر در کل سه سرویس موسیقی وجود دارد که می توانند بصورت آفلاین با Apple Watch استفاده شوند ، دو سرویس دیگر Deezer و Apple Music هستند.

اگر می خواهید از پادکست ، لیست پخش یا آلبوم های Spotify مورد علاقه خود در Apple Watch خود لذت ببرید ، در اینجا مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. Spotify را در Apple Watch خود باز کنید ، موسیقی یا پادکست مورد نظر برای بارگیری را پیدا کرده و انتخاب کنید
  2. روی نماد سه نقطه (…) ضربه بزنید و سپس روی “بارگیری در Apple Watch” ضربه بزنید
  3. وقتی پیکان سبز در کنار محتوایی که انتخاب کرده اید ظاهر می شود ، بارگیری به پایان می رسد
  4. یک جفت هدست بلوتوث بی سیم وصل کنید و لذت ببرید!

اگر به فکر خرید ساعت اپل هستید اما مطمئن نیستید کدام یک برای شما بهترین است ، نگاهی به انتخاب بهترین ساعت هوشمند 2021 بیندازید. در غیر اینصورت ، اگر به پیشرفت های جدید Wear علاقه مند هستید سیستم عامل. اعلامیه اخیر همکاری Google با Samsung را ببینید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *