قیمت ، تاریخ انتشار ، ویژگی ها و نشت ها


سامسونگ Galaxy Buds Pro خود را در ژانویه 2021 راه اندازی کرد و اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه اتصال بی سیم دیگری را نیز در Galaxy Buds 2 راه اندازی خواهد کرد.

با توجه به اینکه هدف قرار دادن هدفون بی سیم برای برخی از مارک ها دو سال یا بیشتر طول می کشد ، سامسونگ در 18 ماه گذشته نزدیک به عرضه چهار هدفون است. وقفه در APK از برنامه Android Police در برنامه Galaxy Live پیوندهایی به Galaxy Buds2 پیدا کرد. بنابراین می دانیم که آنها در راه هستند ، سوال این است که چه زمانی ظاهر می شوند.

Galaxy Buds 2 از سال 2019 دنباله ای اصلی خواهد بود ، بنابراین می توان انتظار داشت که ظاهری مشابه و ویژگی های کلیدی و احتمالاً ارتقا در چندین زمینه دیگر داشته باشد که آنها را با جدیدترین هدفونهای سامسونگ مطابقت دهد.

Galaxy Buds Pro بهترین شبکه بی سیم واقعی سامسونگ بود ، بنابراین انتظارات نسبت به اینکه سامسونگ می تواند روند صعودی خود را ادامه دهد نسبتاً زیاد است. در اینجا آنچه شما باید در مورد شایعات Samsung Galaxy Buds 2 بدانید آورده شده است.

با توجه به شکل قبلی سامسونگ در عرضه چندین هدفون در یک سال تقویمی ، انتظار می رود Galaxy Buds 2 تا پایان تابستان برگزار شود.

با توجه به اینکه سامسونگ غالباً در حوالی جولای / آگوست میزبان یک رویداد بسته بندی نشده است ، زمان مناسبی برای افتتاحیه آن است. Galaxy Buds Live در اوایل آگوست سال 2020 اعلام شد ، به طوری که این بازه زمانی برای ما عملی به نظر می رسد.

رولان کواندت آموخته است که سامسونگ تولید هدفونهای خود را با برچسب SM-R177 افزایش داده است و اما scuttlebutt نشان می دهد که اینها واقعاً Galaxy Buds 2 هستند. وی همچنین افزود که “آنها زودتر از دیرتر” وارد بازار می شوند.

در این جنبه از Galaxy Buds 2 اطمینان کمتری داریم. Galaxy Buds Pro گرانترین شبکه بی سیم واقعی سامسونگ با 220 پوند بود. با توجه به نام مستعار “Pro” ، حدس می زنید که آنها در بالای گزینه های هدست بی سیم سامسونگ قرار بگیرند.

بنابراین جوانه های جدید گلکسی احتمالاً ارزان تر خواهند بود. چه مقدار هنوز مشخص نیست.

SamMobile معتقد است که قیمت آنها 170 دلار است و تفکر آنها تا حد زیادی محدود به مدل گزارش شده SM-R177 است ، که آنها را در سری Galaxy Buds (‘SM-R17x’) قرار می دهد و نه در سری Galaxy Buds. (SM-R190 ‘).

شایعات دیگر هدفون ها را به 100 دلار متصل می کرد که از نظر قیمت کاملاً متفاوت است. ما فرض می کنیم که آنها مشابه نسخه اصلی (139 پوند) باشند.

SamMobile اعلام کرد که دنباله Galaxy Buds در چهار رنگ سیاه ، سفید ، بنفش و سبز ظاهر می شود و حس نسبتاً زنده رنگ را ادامه می دهد.

در غیر این صورت ، ما به شدت به فرضیات خود درمورد اینکه سامسونگ با این دستگاه های بی سیم واقعی کجا می رود اعتماد می کنیم.

اگر واقعاً ارزان تر باشند ، این امر آنها را به عنوان یک استاندارد بی سیم واقعی استاندارد نشان می دهد. ما تصور خواهیم کرد که هیچ کاهش نویز فعال وجود ندارد ، اگرچه با توجه به اینکه Amazon Echo Buds 2 یک ویژگی مقرون به صرفه را شامل می شود ، ما وقوع آن را کاملاً رد نمی کنیم.

آ طرح بصورت آنلاین ظاهر شد از آنچه در مورد مورد شارژ گزارش شده است ، و به نظر می رسد بزرگتر از قبل است و این امکان افزایش عمر باتری را در کل باتری 20 ساعته اصلی (شش ساعت در هدفون) فراهم می کند

اعتبار: heyitsyogesh

به طور کلی ، جوانه های اصلی کاملاً اساسی بودند ، بنابراین تصور می کنیم که به دست آوردن این پیشرفت ها سخت نباشد. Galaxy Buds اصلاً مقاومت IP پیدا نکرده است ، بنابراین انتظار داریم این مقاومت برای مقاومت در برابر آب و عرق نیز اضافه شود. بلوتوث احتمالاً نسخه 5.0 با پشتیبانی از SBC ، AAC و شاید حتی یک کدک صوتی مقیاس پذیر از سامسونگ خواهد بود.

اگر شارژ بی سیم و شارژ سریع را اضافه نکنید ، مخصوصاً با توجه به ویژگی PowerShare سامسونگ در تلفن های هوشمند گلکسی ، تعجب خواهیم کرد. ما فرض خواهیم کرد – و این فرضیه ای از جانب ماست – ویژگی هایی مانند 360 Audio با Dolby Head Tracking که پشتیبانی از Buds Pro را به Buds 2 نمی رساند.

ما همچنین انتظار داریم که این طرح بدون انحراف اساسی در این جبهه ، به همان پایه ها بپیوندد. نسخه اصلی به نکاتی برای تناسب ایمن تر مجهز بود و هیچ دلیلی وجود ندارد که تصور کنید چرا سامسونگ این مسئله را از دست می دهد.

کیفیت صدا باید بهبود یابد ، زیرا سلف آن فاقد واضح ترین توازن صدا است و طبقه متوسط ​​نیز پخته نشده است.

این همان چیزی است که ما در مورد Samsung Galaxy Buds 2 می دانیم (یا فکر می کنیم می دانیم). با توجه به شایعات و گمانه زنی ها در مورد این هدفون ، انتظار داریم مقرون به صرفه تر بوده و نسبت به نسخه اصلی پیشرفت داشته باشند. مطمئناً ما معتقدیم که وقتی ماه ژوئیه / آگوست فرا می رسد ، اطلاعات بیشتری در مورد آنها خواهیم شنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *