ویژگی جدید Apple TV 4K نشان می دهد که بلندگوهای HomePod بیشتری در راه هستندHomePod اصلی ممکن است توسط اپل متوقف شده باشد ، اما این مانع از اضافه کردن توانایی پخش صدای تلویزیون از طریق تلویزیون کاملاً جدید Apple TV 4K نشده است.

جعبه تنظیمات جدید به لطف فناوری داخلی HDMI ARC و eARC ، که به شما امکان می دهد صدا از طریق جعبه تنظیم بالا حرکت کند ، زندگی جدیدی به HomePod می بخشد – به شرطی که تلویزیون از این ARC و eARC نیز پشتیبانی کند (بازگشت صدا) کانال) تکن

به عنوان مثال ، اگر هر دو محصول را داشته باشید ، می توانید از HomePod اصلی و Apple TV برای پخش صدا از تلویزیون یا سایر محصولات متصل به تلویزیون مانند PS5 ، Xbox Series X ، پخش کننده Blu-ray یا جعبه تلویزیون ماهواره ای / کابلی شما.

این یک ویژگی است که توسط HomePod mini فعلی و مقرون به صرفه تری پشتیبانی نمی شود ، بنابراین اگر در هفته های آینده با قیمت کمتری در دسترس قرار بگیرد ، ارزش این را دارد که یکی یا دو نسخه اصلی دیگر را متوقف کنید.

با توجه به اینکه HomePod اصلی از فناوری Dolby Atmos نیز بهره می برد و می توان آن را برای صدای فراگیر هم صدا کرد ، اپل پس از انداختن آن به زیر اتوبوس ، در واقع بلندگوی هوشمند مجهز به سیری را ایجاد می کند.

از آنجا که امسال آزمایش نکرده ایم ، نمی توانیم در مورد اثربخشی ویژگی صحبت کنیم. در گذشته ، هنگام پخش جریانی از Apple TV به بلندگوهای ثانویه ، برخی از مشکلات تأخیر داشته ایم ، اما این احتمال وجود دارد که اپل همه موارد را پاک کند.

MacRumors این ویژگی را آزمایش کرد و روش زیر را در زیر منتشر کرد:

1) در برنامه Apple TV ، برنامه تنظیمات را راه اندازی کنید.
2) فیلم و صدا را انتخاب کنید.
3) خروجی صوتی پیش فرض را انتخاب کنید. (در بخش “خروجی پیش فرض صدا” ، مطمئن شوید “HomePod” انتخاب شده است.)
4) در بخش “Audio Return Channel (Beta)” ، Play Television Audio را انتخاب کنید. وقتی می گوید On (ARC) یا On (eARC) روشن است ، متوجه می شوید که ARC یا eARC روشن است.

MacRumors

با توجه به اینکه HomePod دوام چندانی نخواهد داشت (با از بین رفتن ، دیگر از بین نخواهد رفت) ، اگرچه همچنان یکی از بهترین بلندگوهای هوشمند است ، این نشان می دهد که اپل ممکن است بلندگوهای بیشتری داشته باشد که می توانند از این ویژگی جدید مفید استفاده کنند .منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *