Siri Remote جدید اپل با بازخوردهای بسیاری روبرو شد ، اما هدف باز را از دست دادApple TV 4K با نام تجاری جدید به فروش می رسد و اولین بار از راه دور Siri جدید شروع به کار می کند که انتقادات منصفانه نسبت به نسخه اصلی را از بین می برد. با این حال ، برای همه معاینات زودهنگام مشتاق ، کلیک جدید کاملاً مناسب نیست.

علی رغم شایعات اخیر ، ریموت جدید و ضخیم تر و نقره ای دارای پد d و پد کشویی گرد فاقد ردیاب AirTag مانند است که به شما اجازه می دهد در صورت گم شدن بین بالشتک های روی مبل ، برای کمک فریاد بکشد.

Heaven می داند که ما هر روز 17 ثانیه ارزشمند صرف جستجوی این دستگاه می کنیم ، بنابراین توانایی هدف گیری آن با دقت میلی متر (به لطف تراشه U1) یک مورد خوب است.

افسوس که اپل علیه او تصمیم گرفت و اکنون می دانیم چرا. تیم تووردال ، معاون رئیس شرکت اپل در مصاحبه ای با شربت موبایل گفت که اپل بیشتر نگران کارهایی است که AirTags می تواند در خارج از خانه انجام دهد ، در حالی که وی همچنین معتقد است که دامنه اضافی به این معنی است که مردم کنترل ریموت را از دست نمی دهند.

معاون بازاریابی محصولات در زمینه صوتی و خانگی گفت: ما از AirTags و کارهایی که با U1 انجام می دهیم بسیار هیجان زده هستیم و بخشی از این قدرت شبکه Find My است و اینکه می توانیم از یک میلیارد دستگاه در سراسر جهان برای کمک استفاده کنیم. شما برای پیدا کردن چیزها به نظر شما ، این خانه قدرتمندترین خانه است. با تغییراتی که ما در Siri Remote ایجاد کرده ایم – از جمله اینکه کمی ضخیم تر شده است ، بنابراین خیلی در کوسن های مبل شما جای نمی گیرد – همه این دستگاه های شبکه دیگر باید کمی پایین تر به نظر برسند. “

خوب ، ما در این مورد خیلی مطمئن نیستیم. بیشتر قسمت آن به مبل مورد بحث بستگی خواهد داشت ، اما ضخامت دورکن جدید 9.55 میلی متر است در مقایسه با مدل نسل اول 6.33 میلی متر. آیا این 3 میلی متر برای جلوگیری از لیز خوردن آن بین بالش شما کافی است؟

با این حال ، فقط به این دلیل که اپل AirTag را در ریموت جدید Siri تعبیه نکرده ، به این معنی نیست که اگر کاملاً ناامید باشید ، نمی توانید خودتان آن را اضافه کنید. مطمئناً ، چسباندن یک چیز زیادی برای زیبایی شناسی ندارد ، اما کار را انجام می دهد. آیا برای حفظ کمی احتیاط بیشتر مسائل ، آیا می توانیم برچسب کاشی ارائه دهیم؟

طی روزهای آینده بررسی Apple TV 4K را خواهیم داشت. ما اطمینان داریم که این لیست در بین بهترین لیست های مجموعه های تلویزیونی برای سال 2021 خواهد بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *