Sonos Roam خیره کننده اکنون به لطف این تخفیف خوشمزه حتی بهتر شده استSonos Roam یکی از بهترین بلندگوهای قابل حمل است که در حال حاضر می توانید خریداری کنید و به لطف این کاهش قیمت جذابیت بیشتری نیز دارد.

معمولاً با قیمت 159 پوند خرده فروشی ، اکنون می توانید با استفاده از کد شگفت انگیزترین بلندگوی بلوتوث را از Sonos با قیمت 151.05 پوند بردارید.PROMOFIVاین صرفه جویی بزرگی نیست ، اما برای یک محصول کاملاً جدید مانند Roam قابل استقبال است.

معامله: Sonos Roam را با استفاده از کد PROMOFIVE با 151.05 دریافت کنید

این معامله برای نسخه سفید اتاق از طریق صفحه Spatial eBay انجام می شود و شامل حمل و نقل رایگان است. اگرچه از طریق eBay فروخته می شود ، اما این یک محصول کاملاً جدید و بدون استفاده است.

Sonos Roam اولین اسپیکر قابل حمل مناسب این برند است و به اندازه کافی کوچک است که به راحتی در کوله پشتی جای می گیرد. این از طریق بلوتوث کار می کند و هنگامی که در خانه هستید به سایر محصولات Sonos متصل می شود. این برنامه از AirPlay 2 برای کاربران آیفون پشتیبانی می کند و دارای IP67 است ، بنابراین می تواند بدون نگرانی کمی خیس شود.

از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به پشتیبانی دستیار گوگل و الکسا ، TruePlay ، شارژ بی سیم و پورت شارژ کابل USB-C اشاره کرد. Sonos شارژر بی سیم اختصاصی خود را به قیمت 44 پوند به فروش می رساند ، اما هر پد Qi که برای تلفن خود استفاده می کنید خوب است.

در طول بازبینی ، ما در مورد Sonos Roam لاف زدیم و پنج ستاره کامل به آن دادیم. ما صدای عالی ، ساخت و ساز جامد ، استفاده آسان از طبیعت و انتخاب هوشمندانه توابع را دوست داشتیم.

معامله: Sonos Roam را با استفاده از کد PROMOFIVE با 151.05 دریافت کنید

در بررسی مروری خود ، ما گفتیم: “هنگامی که Move کمی لغزید ، اتاق به هدف برخورد می کند تا صدای Sonos را به صحنه قابل حمل برساند. با توجه به ویژگی های زیادی که ارائه می دهد قیمت مناسبی دارد.

با انواع آهنگ ها عالی به نظر می رسد. استفاده از آن آسان است و کیفیت کار برای زنده ماندن در فضای باز به اندازه کافی دشوار است. این برای صاحبان Sonos موجود بسیار منطقی است. برای هر کس دیگری ، این مقدمه رضایت بخشی به دنیای Sonos است. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *