طراحی مجدد Apple Watch 7 ، پنهان کردن ویژگی اصلی در چشم هابین پشتیبانی آفلاین Deezer از اپل واچ و اعلامیه گوگل مبنی بر مشارکت با سامسونگ برای نسخه اصلاح شده Wear OS ، یک هفته برای پوشیدنی ها طول کشید ، اما بزرگترین خبر نشت اصلی طراحی آینده Apple Watch 7 بود – و نه به دلایلی که ممکن است فکر کنید

برای کسانی که آن را از دست داده اند ، بارگیری سریال John Prosser با ارائه تصاویر قابل توجهی از Apple Watch 7 ، بر اساس تصاویر نشان داده شده به او ، بازگشته است. با لبه های صاف تر از آنچه که معمولاً در اپل واچ می بینیم ، ساعت 7 احساس می کند که به عنوان ماکت در محدوده آیفون 12 گرفته شده است.

با توجه به این تفاسیر ، در سمت چپ Apple Watch 7 فرورفتگی های جالبی وجود دارد که ممکن است ارتباطی با مانیتور شنیداری قند خون داشته باشد. این به خودی خود فوق العاده خواهد بود ، خصوصاً اینکه داشتن یک مانیتور قند خون پزشکی در یک ساعت هوشمند مصرف کننده باعث تغییر بازی می شود ، اما من معتقدم که این طراحی چیزی بیش از آنچه در نگاه اول به نظر می رسد دارد. البته تا زمانی که اپل این کار را انجام ندهد ، هیچ چیز رسمی نیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=oBJm1_Ctxg0

یکی از بزرگترین مشکلاتی که اپل واچ از زمان راه اندازی تاکنون با آن روبرو شده ، عمر کم باتری آن است. به ویژه ، چون اپل واچ می تواند خواب شما را ردیابی کند – اگر می خواهید بیشترین بهره را از دستگاه خود ببرید ، شارژ روزانه ضروری است. داشتن یک طراحی سازگارتر با مولفه ها می تواند وسیله ای برای حل قطعی این مشکل آشکار باشد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که اپل واچ از زمان راه اندازی تاکنون با آن روبرو شده ، عمر کم باتری آن است.

اگر طراحی جدید لبه تخت به اپل واچ 7 اجازه می دهد تا یک سلول باتری بزرگتر را بسته بندی کند ، این افزایش عمر باتری کاملاً با جهش های احتمالی Wear OS هماهنگ می شود که باید در اواخر سال جاری ارائه شود.

گوگل با تقلید از محصول نهایی در جریان پخش زنده گوگل ، اعلام کرد که یکی از اهداف اصلی خود در همکاری با سامسونگ ، بهبود قابل توجه عمر باتری برای ساعت های هوشمند Wear OS در آینده است. برخی از دستگاه های Wear OS مانند TicWatch Pro 3 اکنون با یک بار شارژ می توانند دو روز دوام بیاورند ، اما اگر درایو های پوشیدنی گوگل حتی از این هم فراتر بروند ، اپل به شدت گرد و غبار می شود.

این بدون ذکر جالیاتهای مطلق باتری در زمینه ردیابی تناسب اندام است – مانند Garmin Venu 2 که اخیراً منتشر شده است و با یک بار شارژ می تواند تا 11 روز دوام بیاورد. اپل می تواند تقریباً بر سایر حوزه های مفهوم ساعت هوشمند تسلط داشته باشد ، اما از نظر عمر باتری بسیار عقب است و از نظر رقابتی بسیار مضحک است.

اگر هرگز زمانی وجود داشته است که اپل مجبور شده است قدم بردارد و تغییرات قابل توجهی در عمر باتری ساعت ایجاد کند ، همین.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *