آیا Sonos یک اتصال بی سیم واقعی ایجاد می کند؟


سالهاست که شایعه شده است که Sonos به دنبال ورود به فضای هدفون بی سیم است. حتی برخی معتقد بودند که قبل از آخرین محصول خود – Sonos Roam – این شرکت سرانجام سوزن هدفون های بی سیم Sonos را که شنیده ایم آزاد خواهد کرد.

این مورد نبود ، اما گزارش هایی مبنی بر این که Sonos ممکن است آرزو کند هدفون های بی سیم واقعی را به لطف برخی اختراعات ثبت شده که این شرکت در ماه فوریه به USPTO ارائه داده ، گزارش شده است.

هنوز خیلی زود است و هیچ قطعیتی وجود ندارد که این هدست به یک محصول مناسب برای مصرف کنندگان تبدیل خواهد شد. اما این نشان می دهد که Sonos پس از راه اندازی بلندگوهای قابل حمل Move و Roam و همکاری صوتی با آئودی ، به طور فزاینده ای به خانه خود نگاه می کند.

ما کاملاً تصوری نداریم.

درخواست ثبت اختراع در USPTO در ماه فوریه نه تأیید حضور این هدفون در بازار است و نه حتی در صورت موجود بودن ، به شکلی است که توسط حق ثبت اختراع نشان داده شده است. همه موارد می توانند تغییر کنند ، از جمله علاقه Sonos به ایجاد یک اتصال بی سیم واقعی.

شایعاتی مبنی بر وجود یک جفت جفت هدفون بی سیم Sonos از سال 2019 وجود دارد – منابع به بلومبرگ اظهار داشتند که هدفون می خواهد در سال 2020 منتشر شود. این واقعیت که شما یک جفت را در دست خود ندارید ، اکنون چیزهای زیادی در مورد زمان توسعه

ما می دانیم که Sonos به رویکرد خود و تحقیق در مورد بازار صوتی که در خارج از خانه وجود دارد علاقه مند است. این موفقیت با Move و Roam موفقیت آمیز بود ، اما هدفون یک کوزه ماهی کاملا متفاوت خواهد بود.

باز هم ، با توجه به اینکه اظهارنامه ثبت اختراع نشان می دهد که هدفون در مراحل اولیه تفکر است ، چیز زیادی برای ادامه کار نیست.

اما Sonos را می شناسیم و می دانیم که آنها معامله سختی در قیمت ها هستند. RRP محصولات آنها به ندرت نوسان دارد و مردم هنوز آنها را خریداری می کنند. ما نمی دانیم فروش Sonos Roam چقدر است ، اما با توجه به مقرون به صرفه ترین بلندگو در نمونه کارها Sonos ، دوست داریم این کار به خوبی انجام شود.

شاید این – و همچنین کمبود تجربه Sonos در بازار هدفون – به معنای ورود سونوس در کلاس متوسط ​​و پایین آمدن قیمت باشد. با توجه به کمبود تجربه ، منطقی است که قیمت های مقرون به صرفه و ساخت را شروع کنیم. در هر صورت ، ممکن است از شنیدن قیمت آن دور باشیم.

این حق ثبت اختراع نگاه جالبی به هدفون “ممکن” و جعبه شارژ ارائه داده است. و کلمه این هدفون جالب است.

آنها به نظر می رسد مانند شاخه های گوش هستند ، اما شباهت زیادی به تلاش های سنتی دارند. آنها مطمئناً در گوش هستند (این را می توانید از طریق گوش تشخیص دهید) ، اما شکل غیر معمول است. به نظر می رسد مانند بذر هلی کوپتر یا از زاویه خاصی شبیه کفش دلقک هستند.

یک طرح سنتی دیگر نیز وجود دارد (که بسیار مستطیلی به نظر می رسد) ، که احتمالاً نشان می دهد Sonos با شکل و فرم بازی می کند. به نظر می رسد هر دو به جای رویکرد داخلی (مانند Bose یا Sony) از روش طراحی ساقه پیروی می کنند و نشان می دهند که آنها بیشتر از دیگران الهام گرفته از اپل هستند ، با کنترل های لمسی / بازی در بالای ساقه.

جالب تر از همه جعبه شارژ و نحوه ادعای تعامل گوشی ها با آنهاست. به جای تاب در جایی که هدفون “نشسته” است ، آنها از طریق آنچه Sonos “آداپتورهای شارژ” می نامد ، در هر دو انتهای جعبه قرار می گیرند. این یک رویکرد جالب است و به طور بالقوه یک مورد کوچکتر با اندازه جیبی را منعکس می کند.

هدفون بی سیم Sonos

با توجه به انزجار Sonos از بلوتوث قبل از ظهور Move ، اتصال بی سیم با این هدفون چه شکلی می تواند داشته باشد؟ در این مرحله ، ما فقط می توانیم حدس بزنیم ، اما اگر از طریق پوشه ثبت اختراع قضاوت کنیم ، تعجب نخواهیم کرد اگر هدست هنگام کار در خارج از خانه به طور عمده روی بلوتوث کار کند و سپس مانند نحوه تعامل دستگاه های اپل با یکدیگر ، با دیگران صحبت کنید هنگام اتصال از طریق برنامه Sonos S2 با شدت بیشتری انجام می شود.

با توجه به رویکرد اگنوستیک سیستم عامل Sonos ، انتظار می رود دستیار Google و کنترل صوتی الکسا به نوعی ، همانطور که در تصویر ارائه شده پیشنهاد شده است. در غیر این صورت ، چیزی برای ادامه وجود ندارد ، اما ظاهر این بیانیه ثبت اختراع به عنوان نگاهی جالب به آینده Sonos است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *