اپل موسیقی Lossless بالاخره با HomePod و HomePod mini همراه استاپل تأیید کرده است که اپل موسیقی Lossless از طریق بلندگوهای کوچک HomePod و HomePod در دسترس خواهد بود.

گزینه های جدید صوتی Hi-Res که از ماه آینده و بدون هزینه اضافی در اختیار مشترکین اپل موزیک قرار خواهد گرفت ، از طریق به روزرسانی نرم افزار آینده در اختیار کاربران اسپیکر سیری قرار می گیرد.

اپل بی سر و صدا از این برنامه ها در یک سند پشتیبانی به روز شده رونمایی کرد که می گوید: “HomePod و HomePod mini در حال حاضر از AAC برای ارائه کیفیت عالی صدا استفاده می کنند. پشتیبانی بدون ضرر در به روزرسانی نرم افزار در آینده ارائه می شود. “

اپل اشاره می کند که اتصالات بلوتوث نمی توانند بدون از دست دادن صدا از صدا پشتیبانی کنند ، به همین دلیل در حال حاضر محدوده AirPods درز می کند. با این حال ، از آنجا که HomePod و HomePod mini به اتصالات Wi-Fi متکی هستند ، مشترکین اپل موزیک می توانند بدون از دست دادن مستقیم صدا را به بلندگوهای خود پخش کنند.

این مورد در مورد مدلهای Apple TV ، Mac ، iPhone و iPad نیز صدق می کند ، اما اپل استفاده از DAC را برای تهیه صدای بدون ضرر از همه به جز بلندگوهای داخلی توصیه می کند. یک جفت هدفون کابلی سازگار و یک DAC بهترین (اگر نه تنها) هدف برای دستیابی به سطح Hi-Res Lossless است که تجربه ای کاملاً بی ضرر را ارائه می دهد. بدون این ، شما باید به پرونده های ALAC با کیفیت بهتر اما نه با کیفیت CD رضایت دهید.

اپل می گوید این بالاترین رزولوشن 24 بیت / 192 کیلوهرتز “عملاً از ضبط استودیوی اصلی قابل تشخیص نیست” اما به برخی از فن آوری های اضافی نیاز دارد.

خبر مهم در اینجا ، پشتیبانی از HomePod mini و HomePod است. با توجه به اینکه اپل به کاربران اجازه می دهد تا آنها را برای صدای استریو جفت کنند ، این باید یک ترکیب عالی باشد.

اپل همچنان HomePod اصلی را زنده نگه می دارد ، اگرچه سال گذشته آن را به سود HomePod mini متوقف کرد. هفته گذشته فهمیدیم که Apple TV 4K جدید از سوئیچینگ صدا پشتیبانی می کند ، به این معنی که شما قادر خواهید بود هر صوتی را که از طریق بلندگوی HomePod به تلویزیون متصل است ، پخش کنید.

HomePod اصلی همچنین از Dolby Atmos پشتیبانی می کند و همچنین اپل تأیید کرده است که صدای فراگیر را به عنوان یک فناوری در Apple Music وارد می کند.

اگر مشترک Apple Music هستید ، یک جفت بلندگوی مینی HomePod یا یک HomePod ارزان قیمت جذاب تر از همیشه به نظر می رسد. مطمئناً در میان بهترین بلندگوهای هوشمند برای مالکیت باقی می ماند ، حتی اگر دیگر از کار نیفتاده باشند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *