این معامله دیوانه وار Apple Watch Series 5 حتی ارزان تر از SE استApple Watch Series 5 همچنان یک ساعت هوشمند شکننده است ، حتی سری 6 جای آن را می گیرد و دیگر بخشی از پیشنهادات فروشگاه رسمی این شرکت نیست.

در حال حاضر ، دستگاه watchOS را می توان از طریق eBay خریداری کرد ، و خود اپل فقط با 279.99 پوند با 12 ماه گارانتی تعمیر کرد. این حتی ساعت 44 میلی متری با طیف گسترده ای از رنگ های موجود است. شما فقط ساعت Wi-Fi را دریافت می کنید ، اما همراه با GPS داخلی و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.

معامله: Apple Watch Series 5 44mm (تعمیر شده) فقط با قیمت 279.95

دیگر لازم نیست نگران از دست رفتن جدیدترین نرم افزار باشید زیرا این نرم افزار با آخرین به روزرسانی watchOS 7 سازگار است و احتمالاً با بروزرسانی امسال و بسیاری موارد دیگر به همین ترتیب باقی خواهد ماند.

پس چرا از ساعت 2019 Apple Watch Series 5 و نه Apple Watch Series 6 جدیدتر و Apple Watch SE ارزان قیمت تماشا می کنیم؟ خوب ، البته یک قیمت وجود دارد. 279.95 پوند برای مدل 44 میلی متری بسیار ارزان تر از سری 6 است که هزینه آن 409 پوند برای مدل معادل آن است.

سپس Apple Watch SE ، سال گذشته منتشر شد که 299 پوند هزینه دارد. معامله eBay ، که از طریق شرکت مستقل Loop Mobile انجام می شود ، سری 5 را ارائه می دهد که شامل ویژگی ECG موجود در SE است.

البته ، ما همیشه در خرید محصولات به روز شده تا حدودی محتاط هستیم ، اما Loop دارای بازخورد 98.5٪ تقریباً 15000 معامله است.

آنچه در مورد روند به روزرسانی Apple Watch Series 5 می گوید ، در اینجا آمده است: “ساخت اپل ، سپس توسط تکنسین های ما به طور کامل آزمایش و رتبه بندی شده است. ما برای اطمینان از بهترین کیفیت دستگاه شما 80 آزمایش عملکردی انجام می دهیم. “

Apple Watch Series 5 موفق به کسب امتیاز 4.5 / 5 ستاره از Trusted Review شده و اضافه کردن یک صفحه نمایش همیشه روشن را توصیف می کند که باعث می شود شباهت بیشتری به یک ساعت مناسب داشته باشد. مکس پارکر شخصی ما دستگاه را تحریک کرده است تا آن را فعال کند.

معامله: Apple Watch Series 5 44mm (تعمیر شده) فقط با قیمت 279.95

وی می نویسد: ”پوشیدنی کلاس جهانی اپل همچنان یکی از بهترین محصولات این برند است. زیبا و کاربردی “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *