با این معامله برای تلویزیون Nvidia Shield زوم 4K ارزان دریافت کنیددر حال حاضر نه تنها یک ، بلکه دو تخفیف برای تلویزیون خارق العاده 4.5 ستاره Nvidia Shield در صفحه eBay Currys PC World اعمال شده است.

توصیه شده دستگاه پخش جریانی توصیه معتبر قبلاً به 129 پوند (کمتر از 149 پوند) کاهش یافته است ، اما اگر از کد استفاده می کنید قیمت در هنگام پرداخت ، می توانید آن را حتی بیشتر به 122.55 پوند کاهش دهید. با احتساب همه تخفیف ها ، بیش از 26 پوند در هزینه دستگاه مورد علاقه ما برای خرید در سال 2021 صرفه جویی خواهید کرد.

معامله: Nvidia Shield TV فقط با قیمت 125.55 پوند با کد PRICE (149 پوند بود)

اگرچه Nvidia Shield TV در سال 2019 منتشر شد ، نظر ما در مورد دستگاه به سختی تغییر کرده است و در واقع فقط با گسترش برخی از ویژگی ها بهبود یافته است.

بیش از همه ، ویژگی قابل توجه Nvidia Shield هنوز مقیاس 4K باورنکردنی آن است که تقریباً نیاز به اشتراک ویژه سرویس 4K Netflix را از بین می برد.

در یک بررسی ، رایان جونز ، ویرایشگر رایانه و بازی نوشت: “این فناوری به شما امکان می دهد محتوای 720p و 1080p را به 4K تبدیل کنید ، تصاویر واضح تر و دقیق تر به نظر می رسند. در حالی که مقیاس گذاری چیز جدیدی نیست ، انویدیا ادعا می کند که قدرت محاسبه تراشه + Tegra Z1 امکان مقیاس بهتر را فراهم می کند. تصویر نهایی به خوبی محتوای 4K شما به نظر نمی رسد ، اما هنوز هم اغلب منجر به یک تصویر به طرز چشمگیری بهبود یافته می شود. “

پشتیبانی از Dolby Atmos و Dolby Vision نیز در این برنامه گنجانده شده است ، بنابراین اگر از یک دستگاه پخش صدای عالی / تلویزیون سطح بالایی برخوردار هستید ، در آن صورت شب فیلم شما با Nvidia Shield ضربه جدی خواهد خورد.

آنچه Nvidia Shield را از سایر دستگاه های پخش جریانی متمایز می کند دسترسی آن به Nvidia GeForce Now است ، یک سرویس پخش بازی که به شما امکان می دهد در هر تلویزیونی که به آن متصل می شوید ، بازی های سه گانه A را پخش و پخش کنید.

معامله: Nvidia Shield TV فقط 125.55 پوند با کد PRICE (149 پوند بود)

در مدتی که از بررسی ما می گذرد ، قابلیت های GeForce Now به طور قابل توجهی بهبود یافته و کتابخانه عناوین در حال رشد شامل نسخه های اخیر مانند Watch Dogs Legion و Assassin’s Creed Valhalla است.

این پیشنهاد فقط تا 27 ماه مه ، زمان ارائه کد در دسترس است قیمت منقضی می شود ، بنابراین اگر می خواهید به سرگرمی های خانه خود کمک جدی کنید ، این معامله ای است که می توانید انجام دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *