چگونه می توان فینال های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را به صورت رایگان تماشا کردفصل فوتبال داخلی به پایان رسیده است ، اما فصل فوتبال اروپا پایان نیافته است. BT Sport اعلام کرد که قصد دارد فینال لیگ اروپا 2021 و لیگ قهرمانان یوفا را در دسترس کسی قرار دهد که بتواند آن را به صورت رایگان در انگلیس تماشا کند.

او تصمیم اپراتور ورزشی در چند سال گذشته را برای دسترسی آسان هواداران فوتبال به نمایش وقایع فوتبال ادامه می دهد. بنابراین ، خواه بخواهید منچستر یونایتد را مقابل ویارئال تماشا کنید یا من سیتی را مقابل چلسی تماشا کنید ، می توانید این کار را به صورت رایگان در تلویزیون ، آنلاین یا تلفن همراه خود انجام دهید.

مسابقات با وضوح HD و 4K قابل مشاهده خواهند بود و برای اولین بار با کیفیت HFR (نرخ فریم بالا) با سرعت 60 فریم در ثانیه در دسترس خواهند بود. بنابراین نه تنها تماشاگران فرصتی برای دیدن مسابقات در Ultra High Definition پیدا می کنند ، بلکه می توانند تا حد امکان روان و بدون لرزش تماشا کنند. همچنین کاربران برنامه BT Sport به مسابقات High Dynamic Range (HDR) دسترسی خواهند داشت.

هر دو بازی برای تماشای رایگان در سایت www.btsport.com/final و همچنین در کانال YouTube BT Sport و از طریق برنامه BT Sport برای دستگاه های صفحه نمایش کوچک و بزرگ در دسترس خواهد بود که شامل PlayStation ، Xbox ، تلویزیون های هوشمند سامسونگ و آمازون است. آتش

برای کسانی که به Virgin Media دسترسی دارند ، مسابقات نهایی در Virgin Channel 532 (HD) و 533 (UHD) برگزار می شود.

پخش BT Sport برای فینال لیگ اروپا یوفا در گدانسک بین منچستر یونایتد و ویارئال در ساعت 18:30 چهارشنبه 26 آغاز می شودشما مه در BT Sport 1 و BT Sport 4K UHD. مجری برنامه جیک همفری خواهد بود و ریو فردیناند ، اوون هارگریوز ، پل اسکولز ، رابی ساوج و یان دارک به عنوان بخشی از تیم در آن حضور دارند.

اگر گفتگوهای قبل از مسابقه شما را خسته کرده است ، در ساعت 20:00 منتظر شروع باشید.

پوشش فینال لیگ قهرمانان انگلیس بین من سیتی در مقابل چلسی در واقع از جمعه 28 آغاز می شودشما مه ، با پخش مستقیم با بازبینی در ساعت 20:00 در BT Sport 1 ، که توسط Lynsey Hipgrave با مهمانان مایکل اوون ، جیانفرانکو زولا و اوون هارگریوز برگزار شد.

پوشش فینال در ساعت 18:00 ، شنبه ، 29 مه در BT Sport 1 و BT Sport 4K UHD به میزبانی گری لینهکر و با بازی ریو فردیناند ، جولئون لسکوت ، جو کول ، استیو مک منامان ، گلن هودل ، دارن فلچر و دس آغاز می شود. کلی به عنوان بخشی از نظر شب. این مسابقه از ساعت 20:00 شروع می شود.

همین ساعت ها برای بینندگان سایر دستگاه ها و سیستم عامل ها اعمال می شود.

فینال ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان Sky قرار نمی گیرند ، اما به عنوان بخشی از اتصال اخیر BT Sport / Sky ، کانال های BT Sport با سهولت بیشتری نسبت به سال های گذشته می توانند به بسته های Sky Q اضافه شوند.

اکنون می توانید BT Sport را در سرویس پخش جریانی دریافت کنید و اگر مشتری BT Sport هستید ، می توانید فینال را از طریق حالت Watch together تماشا کنید ، جایی که حداکثر سه دوست می توانند ویدیو را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر چت کنند. این ویژگی در حال حاضر برای دستگاه های iOS ، Android و Apple TV در دسترس است. نحوه استفاده از ویژگیهای Matchday Experience را می توانید در اینجا بیاموزید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *