Apple iOS 14.6 پادکست های پولی و گزینه های جدید به اشتراک گذاری خانواده Apple Card را ارائه می دهداپل با ایجاد iOS پادکست های پرداخت شده در آیفون و آیپد ، هیچ وقت را در ساخت عمومی iOS 14.6 (و iPad OS 14.6) از دست نداد.

این به روزرسانی که اکنون در بین همه کاربران توزیع شده است ، اولین پشتیبانی از اشتراک های اپل پادکست است که به سازندگان محتوا امکان می دهد قسمت های دیگری فقط برای مشترکان و سایر مزایا ارائه دهند. آنها همچنین برای به روزرسانی watchOS 7.5 در دسترس هستند که امروز دیگر برای کاربران اپل واچ در دسترس نیست.

علاوه بر اکوسیستم پادکست جدید ، iOS 14.6 به لطف Family Sharing امکان افزودن اعضای خانواده به یک حساب Apple Card را دارد. این به والدین اجازه می دهد تا ضمن پیگیری میزان هزینه های فردی خانواده ، محدودیت های هزینه ای تعیین کند. کودکان بالای 13 سال می توانند به این حساب دسترسی پیدا کنند.

برای دارندگان عناصر جدید ردیابی Apple AirTag ، این به روزرسانی به کاربران امکان می دهد تا آدرس ایمیل خود را در حالت گمشده و نه شماره تلفن وارد کنند ، که اگر بخواهید آیتم خود را برگردانید بدون اینکه شماره تلفن خود را برای هر کسی و همه چیز در آنجا قرار دهید ، مفید خواهد بود. . اپل در بیانیه ای گفت: “AirTag شماره تلفن با مالکیت مالک مالک مالک را هنگام لمس دستگاهی با قابلیت NFC نشان می دهد.”

همچنین برخی از پیشرفت های معمول و رفع اشکال ها برای رفع مشکل عجیب و غریب وجود دارد ، از جمله مسئله ای که در آن هنگام قطع تماس تلفنی دستگاه های صوتی بلوتوث قطع می شوند. اپل همچنین مشکلی را برطرف کرد که از ویژگی Unlock With Apple Watch که با نسخه اخیر iOS 14.5 همراه بود ، جلوگیری کرد.

این به روزرسانی که شامل ابزارهای جدیدی است که در رویداد Spring Forward اپل رونمایی شد ، احتمالاً آخرین به روزرسانی برای هر ماده خواهد بود قبل از اینکه اپل iOS 15 را در رویداد آینده WWDC معرفی کند. کنفرانس توسعه دهندگان امسال به تازگی برای 7 ژوئن اعلام شده است و در ساعت 18:00 به وقت انگلیس آغاز می شود.

از iOS 15 به چه چیزی امیدوار هستید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *