Microsoft Office for Android به تازگی حالت تاریک خود را پیدا کرده استدیگر لازم نیست با اسناد خیره کننده ورد سفید که با سایر برنامه های شما مطابقت ندارند سر و کار داشته باشید. مایکروسافت سرانجام حالت تاریک Microsoft Office خود را برای گوشی های اندرویدی ارائه می دهد.

سوراب ناگپال مایکروسافت در تاریخ 20 مه در وب سایت Tech Community این شرکت اعلام کرد: “شما س askedال کردید ، ما گوش کردیم!”

“حالت تاریک اکنون در برنامه Office برای تلفن های Android موجود است. این ویژگی مورد توجه بسیاری از مشتریان ما قرار دارد و ما افتخار می کنیم که امروز این ویژگی را آغاز کرده ایم. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از حالت تاریک استفاده کنند زیرا معتقدند که این حالت تجربه بصری راحت تری را برای خواندن و کار با دستگاه های تلفن همراه فراهم می کند.

این ویژگی مدتی است که در نسخه iOS موجود است ، اما کاربران اندروید از برنامه Office all-in-one که در ماه فوریه راه اندازی شده است منتظرند.

معامله: Pixel 4a 5G فقط با 474.05 £ با کد PROMOFIVE

برای ورود به حالت تاریک تلفن هوشمند Android خود ، باید مطمئن شوید که به جدیدترین نسخه به روز شده اید. در چند هفته آینده حالت تاریک برای کاربران در سراسر جهان منتشر می شود ، بنابراین ممکن است مجبور شوید کمی صبر کنید تا ببینید ویژگی در تلفن شما ظاهر می شود.

هنگامی که این ویژگی را دارید ، می توانید اجازه دهید در حالت تاریک در سراسر تلفن شما به طور خودکار روشن شود یا با رفتن به برگه Home ، ضربه زدن روی نماد حساب خود ، سپس روی “تنظیمات” و انتخاب یکی از آنها ، این ویژگی را مستقیماً در برنامه Microsoft Office تغییر دهید. “Light” ، “Dark” و “Default System” در زیر گزینه های تم.

مایکروسافت در اوایل سال 2020 برنامه Microsoft Office را راه اندازی کرد تا نرم افزارهای Word ، Excel و PowerPoint خود را زیر یک سقف قرار دهد.

افزودن حالت تاریک به این معنی است که می توانید موضوعی متناسب با تنظیمات دستگاه خود انتخاب کنید تا خستگی چشم را کاهش دهد ، اسناد خود را در شب خواناتر کند و مصرف باتری را هنگام کار محدود کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حالت تاریک ، می توانید به راهنماهای برنامه های Android با حالت تاریک و همچنین همه برنامه های معروف دارای حالت تاریک در Android و iOS مراجعه کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *