از اسپیکر هوشمند اپل 10 پوند دریافت کنیدAO 10 پوند از RRP اپل HomePod Mini گرفت و به شما این امکان را می دهد که با کمترین هزینه ، کوچکترین بلندگوی هوشمند اپل را تهیه کنید.

گرچه 10 پوند پس انداز زیادی ندارد ، اما بیشترین تخفیفی است که تاکنون برای HomePod Mini دیده ایم و فقط اواخر سال گذشته عرضه شد. با توجه به اینکه اپل به طور رسمی HomePod اصلی خود را متوقف کرده است ، هر فرصتی برای صرف یک هوم پاد پاد ارزان قیمت ارزش پرش را دارد ، به خصوص اگر می خواهید یک خانه هوشمند با قدرت Siri بسازید.

معامله: Apple HomePod Mini فقط 89 پوند (99 پوند بود)

HomePod Mini با وجود قد و قامت کوچک ، یکی از قدرتمندترین بلندگوهای هوشمندی است که می توانید تهیه کنید ، مخصوصاً در مورد کیفیت صدا. HomePod Mini با یک درایور برد کامل ، دو سینک خنک کننده باس و یک موجبر صوتی ، می تواند صدایی 360 درجه ارائه دهد ، بنابراین فارغ از اینکه در یک اتاق باشید ، همیشه یک تجربه خارق العاده خواهید داشت.

HomePod Mini به عنوان یکی از معدود کالاهایی که موفق به کسب رتبه پنج ستاره کامل شده است ، دارای یک جایزه معتمد برای نظرات بسیار توصیه شده است. دیوید لودلو ، سردبیر فناوری خانه در بررسی سخنران خود نوشت:

“بلندگو در این اندازه فقط لازم نیست که به خوبی Apple HomePod Mini صدا کند. این بلندگو با تعادل و تعادل می تواند از عهده هر چیزی که به سمت آن پرتاب می کنید ، برآید و حجم قابل توجهی را برای پر کردن اتاق فراهم می کند. این یک بلندگوی هوشمند مناسب است که به راحتی همه موارد را در برنامه Home کنترل می کند ، در حالی که هاب Thread جدید به شما امکان می دهد برخی از لوازم جانبی هوشمند را به طور مستقیم متصل کنید. این اسپیکر هنوز کمی اپل گرا است و بهتر است Spotify بهتر ادغام شود. گفته می شود ، با قیمت 99 پوند ، این اسپیکر هوشمند با قیمت های درخشان ارائه می شود و از هر رقبای خود با قیمت های مشابه بهتر به نظر می رسد. “

مطمئناً ، اگر از آیفون استفاده نمی کنید ، ممکن است توجه شما بیشتر به Amazon Echo یا Google Nest Audio معطوف باشد ، اما برای هر کسی که در اکوسیستم iOS قرار دارد ، گزینه بهتری وجود ندارد.

معامله: Apple HomePod Mini فقط 89 پوند (99 پوند بود)

HomePod Mini با 99 پوند از نظر محصولات اپل کاملاً مقرون به صرفه بود ، اما با احتساب تخفیف ، قیمت آن بسیار کمتر از رقبا است و این بلندگو هوشمند را به یکی از لوازم جانبی مورد علاقه طرفداران اپل تبدیل می کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *