مایکروسافت قول می دهد که “نسل بعدی” ویندوز خیلی زود خواهد آمدمایکروسافت بیلد این هفته ادامه دارد و این شرکت به جای اعلام نسخه اصلی بعدی ویندوز ، آن را آزار می دهد.

در طی کنفرانس توسعه دهنده واقعی شرکت ، مدیر عامل شرکت Satya Nadella فاش کرد که این شرکت قصد دارد یکی از مهمترین به روزرسانیهای ویندوز در 10 سال گذشته را اعلام کند.

نادلا آن را در جریان این رویداد نشان نداد ، اما گفت که او ماهها از آن استفاده کرده است ، با اعلام برنامه “خیلی زود”. این نشان می دهد که توسعه بسیار دور است.

تا حدی تعجب آور است که مایکروسافت بزرگترین کنفرانس سال خود را برای اولین بار برای بروزرسانی انتخاب نمی کند ، اما واقعیت این است که ممکن است آماده نباشد.

نادلا آن را “نسل بعدی ویندوز” خواند ، که نشان می دهد این فقط یک بروزرسانی مهم دیگر برای ویندوز 10 نخواهد بود که بهترین لپ تاپ های آینده را تأمین می کند.

در آدرس اصلی خود ، نادلا گفت که می تواند فرصت های بیشتری را برای توسعه دهندگان ایجاد کند ، بنابراین به نظر می رسد مایکروسافت تا حدی بر ایجاد یک فروشگاه Windows جدید به عنوان بخشی از به روزرسانی متمرکز شده است.

نادلا گفت: (از طریق The Verge): “ما به زودی یکی از مهمترین به روزرسانی ها را در ویندوز طی دهه گذشته به اشتراک خواهیم گذاشت تا فرصت های اقتصادی بیشتری را برای توسعه دهندگان و سازندگان باز کنیم. طی چند ماه گذشته خودم میزبانی آن را انجام داده ام و از نسل بعدی ویندوز بسیار هیجان زده ام. قول ما به شما این است: ما امروز فرصت های بیشتری برای هر توسعه دهنده ویندوز ایجاد خواهیم کرد و از هر سازنده ای که به دنبال ابتکاری ترین ، جدیدترین ، پلت فرم باز برای ساخت و توزیع و کسب درآمد از برنامه ها است استقبال می کنیم. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن خیلی زود هستیم. “

مایکروسافت قبلاً تأیید کرده است که دیگر Windows 10X را به عنوان یک سیستم عامل مستقل ارسال نخواهد کرد و در عوض برخی از ویژگی های جذاب را در نرم افزار فعلی Windows 10 گنجانده است.

این نرم افزار در ابتدا برای دستگاههای دو صفحه ای مانند Surface Neo طراحی شده است که هنوز راه اندازی نشده است و رقیبی برای سیستم عامل Chrome گوگل محسوب می شود. اینکه این ویژگی ها اکنون برای هر یک از این “نسل بعدی” ویندوز برنامه ریزی شده است یا نسخه جدیدی از ویندوز 10 ، باید منتظر ماند. طولی نمی کشد که ما مطمئناً می دانیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *