مراقب نینتندو باشید! Surface Duo اکنون یک صفحه لمسی دستی Xbox استمایکروسافت می خواهد شما از طریق پلتفرم Xbox Cloud Gaming خود ، بازی های Xbox را در هر مکان و هر مکان انجام دهید ، و این شامل اولین فاکتور شکل جدید است.

این شرکت از ویژگی جدیدی برای تلفن هوشمند دو محافظ Surface Duo خود رونمایی کرده است که به گیمرها امکان می دهد بازی های Xbox را از طریق cloud در حالت عمودی انجام دهند. این از طریق برنامه Xbox Game Pass برای آندروید ارائه می شود.

از نیمه بالایی نمایشگر می توان برای مشاهده بازی در حالت افقی استفاده کرد ، در حالی که نیمه پایین شامل کنترل های لمسی در قسمت نمایشگر خود خواهد بود. مایکروسافت این حالت را “حالت ساخت” می نامد و تصاویر اولیه نشان می دهد که این تجربه بسیار شبیه به طرفداران قابل حمل Xbox است که چندین دهه رویای آن بودند.

“ما تجربه Surface Duo را به روز کرده و بهبود بخشیده ایم تا بتوانید از Game Pass در هر دو صفحه کاملاً لذت ببرید. صفحه پاداش! “مایکروسافت در لیست برنامه ها می گوید.

در حالی که کنترل های صفحه لمسی برای بازی های Xbox کاملاً بی نقص نیستند – علی رغم تلاش مایکروسافت در بهینه سازی عناوین – این ممکن است یکی از بهترین کاربردهای Surface Duo تا به امروز باشد. به خصوص با توجه به اینکه گیمرهایی که از گوشی اندرویدی خود برای بازی های صفحه لمسی استفاده می کنند ، معمولاً باید به ضربه زدن به قسمت بازی رضایت دهند.

تعدادی از بازی های برتر مانند Gears 5 برای صفحه لمسی بهینه شده اند. از دیگر موارد می توان به Dungeons Minecraft ، Sea of ​​Thieves ، New Super Lucky’s Tale ، Streets of Rage 4 و The Walking Dead اشاره کرد. ما انتظار داریم که به مرور بهترین بازی های X / S Xbox اضافه شوند.

این می تواند فرصتی عالی برای کسانی باشد که به دنبال یک تلفن جدید هستند و می خواهند بازی های Xbox خود را بدون جابجایی کنترل کننده بی سیم در اطراف انجام دهند. این سخت افزار خود از مایکروسافت است ، در حالی که تلفن / رایانه لوحی روی سیستم عامل Android کار می کند و دسترسی به بازی های ابری را از طریق برنامه Xbox Game Pass فراهم می کند. از زمان عرضه سال گذشته ، این گوشی با صفحه نمایش دوتایی منتظر یک برنامه قتل بوده است و شاید همین باشد.

در اینجا ایده ای از ظاهر تام وارن از The Verge ارائه شده است. هنوز هم به نظر می رسد کاملاً یکپارچه نیست ، بعضی از موارد مربوط به فهرست در بالا و خارج از لولا ظاهر می شود ، اما به طور کلی با شروع بازی فوق العاده به نظر می رسد.

آیا این شما را قانع می کند که Surface Duo را امتحان کنید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *