پوشیدنی جدید Suunto بهترین ساعت مچی در حال اجرا است که تاکنون دیده ام


جدیدترین ساعت هوشمند Suunto ، Suunto 9 Peak ، نه تنها باریک ترین رسانه پوشیدنی است که این شرکت معرفی کرده است ، بلکه می گویم جذاب ترین آن است.

وزن Suunto 9 Peak فقط 52 گرم با بند است ، 36٪ سبک تر و 37٪ نازک تر از پرچمدار فعلی Suunto 9 Baro است. Suunto به ویژه تأکید کرد که قاب سبک 9 Peak به آن اجازه می دهد تا راحت در زیر آستین قرار بگیرد بدون اینکه لباس را در دست بگیرد ، نشان می دهد که این شرکت قصد دارد دستگاه را به عنوان یک لوازم جانبی شیک و همچنین یک ساعت مچی مناسب اجرا کند.

Suunto 9 Peak با داشتن همان آمار شگفت انگیز باتری از 9 Baro ، می تواند تا 170 ساعت در حالت GPS باقی بماند ، با استفاده از مدیریت دقیق باتری برای اطمینان از طول عمر بی نظیر ، که مطمئناً برای همه افراد فوق ماراتن جذاب است.

با این وجود برخلاف بارو ، Suunto 9 Peak اکنون قادر است میزان اکسیژن موجود در خون شما را ردیابی کند ، و این ساعت را به عنوان یک ساعت هوشمند مناسب بر روی کاغذ برای هر کسی که دوست دارد در مسافت های طولانی به ویژه در ارتفاعات راه برود ، قرار داده است.

آنچه واقعاً برای من جذاب است طراحی چشمگیر Suunto 9 Peak است. ردیاب های تناسب اندام و ساعت های در حال اجرا شهرت وحشتناکی دارند که به نظر می رسد بسیار کسل کننده است ، چیزی که خود Suunto نیز مقصر آن است – فقط به Suunto 7 نگاه کنید.

با این وجود با 9 Peak مشخص است که Suunto لیستی از پوشیدنی های شیک تر مانند Withings ScanWatch و Skagen Falster 3 را در بازار قرار داده و تلاش واقعی برای انجام کاری چشم نواز را انجام داده است.

هیکی نورث ، رئیس Suunto ، در مورد زیبایی شناسی جدید گفت: “هنگامی که ساعت جدیدی را طراحی می کنیم ، با ارزیابی تجربه کاربری مورد نظر شروع می کنیم و این را با آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی خود ترکیب می کنیم. ما دریافته ایم که بسیاری از افراد تمام ویژگی های Suunto 9 Baro را می خواهند ، اما در فاكتور كوچكتر و ساده تر ، بدون اینكه در مصرف باتری یا مجموعه ویژگی ها به خطر بیفتند. تیم طراحان و مهندسان ما در حال همکاری نزدیک برای توسعه Suunto 9 Peak در پاسخ به این نیاز هستند. با تکیه بر میراث 85 ساله محصولات ماجراجویی صنایع دستی ، مفتخریم که این ساعت را با طراحی جدید اسکاندیناوی مینیمالیستی به بازار عرضه می کنیم.

Suunto 9 Peak با قیمت شروع 519 پوند از 17 ژوئن در دسترس خواهد بود. همچنین می توانید از فردا ، 26 مه ساعت را پیش سفارش دهید.

در حالی که باید منتظر بررسی کامل Suunto 9 Peak باشید ، در همین حال می توانید آخرین اخبار پشتیبانی آفلاین Spotify را که به Apple Watch و Wear OS می آید و همچنین لیست بهترین ردیاب های تناسب اندام شما را بررسی کنید. می توانید دریافت کنید. همین الان خرید کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *