Pikmin 3 و Paper Mario on Switch اکنون هر کدام با کاری Curry فقط 24.97 پوند هستنددو مورد از بهترین بازی های شخص اول در Nintendo Switch در فروشگاه eBay Currys PC World به قیمت بالایی رسیده است.

در حال حاضر می توانید Pikmin 3 Deluxe و Paper Mario: The Origami King را فقط با 24.97 پوند دریافت کنید – کمترین قیمتی که تاکنون برای هر بازی دیده ایم. بنابراین ، اگر به دنبال عناوین ارزان سوئیچ برای خود یا هدیه دادن به یکی دیگر از متعصبین سوئیچ بوده اید ، این بهترین پیشنهاداتی است که می توانید ارائه دهید.

معامله: Paper Mario The Origami King تنها با 24.97 پوند (34.99 پوند بود)

معامله: Pikmin 3 Deluxe فقط با 24.97 پوند (39.99 پوند بود)

مانند محصولات اپل ، بازی های کاملاً جدید نینتندو نیز به ندرت قیمت خود را پایین می آورند ، بیشتر به این دلیل که این تجربیات را نمی توان در جای دیگری یافت ، بنابراین همیشه حق بیمه دریافت می کنند.

Pikmin 3 Deluxe و Paper Mario: The Origami King هر دو دارای امتیاز چهار ستاره و نشان توصیه شده توسط Trusted Reviews بودند ، به عنوان دو عنوان اجباری برای هر صاحب سوییچ.

جمله ما برای کاغذ ماریو به شرح زیر بود: “Paper Mario: The Origami King ورود جدید و سرگرم کننده ای به این مجموعه است که با لحظات عجیب به یاد ماندنی و تخیلات جنبی انشعاب یافته از بازیگران خارق العاده شخصیت های Mushroom Kingdom همراه است. این نبرد پازل محور به طور ناامیدکننده ای یک بعدی است و هیچ گونه چالشی برای جلب رضایت گیمرهای با تجربه RPG ندارد ، اما تنوع زیادی برای جلب توجه شما به عنوان اعتبارات مختلف از طریق پلتفرم های مختلف و سیاه چال های زلدا وجود دارد. “

در نتیجه گیری ما به همان اندازه موارد مثبت در مورد Pikmin 3 Deluxe داشتیم: “Pikmin 3 Deluxe ماجراجویی ستاره ای دیگری است که خانه دوم خوشایندی را در Nintendo Switch پیدا می کند و من صمیمانه امیدوارم که این امر هم افراد تازه وارد و هم طرفداران هاردکور را به خود جلب کند.”

معامله: Paper Mario The Origami King تنها با 24.97 پوند (34.99 پوند بود)

معامله: Pikmin 3 Deluxe فقط با 24.97 پوند (39.99 پوند بود)

شایان ذکر است که سهام برای هر دو عنوان کم به نظر می رسد ، بنابراین اگر قصد استفاده از این کاهش قیمت های بزرگ را دارید ، بهتر است صبر نکنید – ممکن است فقط برای چند ساعت موجود نباشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *