Razer صفحه کلید بازی Blackwidow V3 را کوچک کرد


Razer Blackwidow V3 Mini Hyperspeed را روانه بازار کرده است که شامل تمام ویژگی های سطح بالای صفحه کلید بازی Blackwidow V3 اصلی است ، اما به شکل کوچکتر.

در اینجا آنچه شما باید در مورد آن بدانید آورده شده است.

با توجه به اینکه پارسه های رایانه ای در سال های اخیر به دنبال فضای میز بیشتری هستند ، اندازه جدید Blackwidow V3 Mini Razer 65٪ از یک صفحه کلید استاندارد بازی است ، اما هنوز کلیدهای تمام قد دارد.

و در حالی که صفحه کلیدهای کوچک می توانند کلیدهای جهت دار را برای طراحی حداقلی تر به چالش بکشند ، Razer سعی کرده است که آنها را برای صفحه کلید جدید خود نگه دارد ، در حالی که کنترل پخش را از طریق ویژگی های دوم عددی عددی ارائه می دهد.

این نسخه مینیاتوری همچنین شامل بهترین مشخصات مانند Blacwidow V3 در اندازه کامل ، از جمله فناوری بی سیم خود Razer HyperSpeed ​​است که بسیار سریعتر از بلوتوث است و عملکرد اتصال کابل مشابهی را با حداقل تأخیر کم ارائه می دهد.

صفحه کلید جدید دارای یک کلید چند دستگاهه است که می تواند همزمان به Blackwidow V3 Mini Hyperspeed و ماوس مخصوص بازی Razer پشتیبانی شود و نیازی به دانگل دوم نیست.

Razer Blackwidow V3 Mini Hyperspeed

پشتیبانی بلوتوث در Blackwidow V3 Mini Hyperspeed گنجانده شده است ، که به کاربران اجازه می دهد تا به طور یکپارچه بین سه دستگاه جفت شده را تغییر دهند. و اگر نگران کمبود آب صفحه کلید در میانه مسابقه چند نفره هستید ، این گزینه را دارید که از طریق کابل USB-C داخلی از اتصال کابل استفاده کنید. با این حال ، این نباید یک مشکل رایج باشد ، زیرا Razer ادعا می کند که صفحه کلید با یک بار شارژ تا 200 ساعت دوام می آورد.

Razer Blackwidow V3 Mini Hyperspeed را در دو گزینه سوئیچینگ ارائه می دهد: سوئیچ های زرد برای سکوت ، رویکرد خطی و سوئیچ های سبز برای ظاهری ملایم و لمس. همانند اکثر صفحه کلیدهای Razer ، برای هر کلید و درپوشهای صفحه کلید Doubleshot AMS نور RGB وجود خواهد داشت که طول عمر 80 میلیون فشار را می دهد.

این مشخصات به همان خوبی که می توان برای یک صفحه کلید مخصوص بازی 65٪ دریافت کرد ، اما این بدان معنی است که قیمت بالایی دارد. Razer برای Blackwidow V3 Mini Hyperspeed 179.99 پوند / 179.99 دلار / 189.99 یورو هزینه می کند و این امر را به یکی از گرانترین صفحه کلیدهای بازی در بازار تبدیل می کند.

اما اگر مایلید هزینه های زیادی برای تهیه صفحه کلید مخصوص بازی با فاکتور فرم کوچک با مشخصات برتر انجام دهید ، پس خوشحال خواهید شد که بدانید هم اکنون برای خرید در دسترس است.

مطمئن نیستید که می خواهید آن را بخرید؟ سپس بررسی آینده ما را تماشا کنید ، زیرا ما Blackwidow V3 Mini Hyperspeed را آزمایش خواهیم کرد تا مشخص شود ارزش آن بالا است. و اگر نمی توانید تا آن زمان صبر کنید ، بهترین لیست صفحه کلیدهای بازی ما را بررسی کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *