Tidal با پشتیبانی آفلاین از Apple Watch به Spotify و Deezer می پیونددTidal با معرفی پخش آفلاین در برنامه جدید Apple Watch که دارای ویژگی های خدماتی برای گوش دادن مستقل از iPhone است ، به Spotify و Deezer پیوسته است.

سرویس پخش جریانی که در معرض حمله اپل موسیقی بی ضرر قرار دارد و نیمی از قیمت Tidal هزینه دارد ، اکنون برنامه Apple Watch خود را اعلام کرده است.

مشترکان جزر و مد می توانند آلبوم ها و لیست های پخش مورد علاقه خود را مستقیماً در ساعت بارگیری کنند تا وقتی خارج از محدوده اتصال W-Fi یا اتصال داده هستند ، پخش کنند.

تیدال در بیانیه ای در وب سایت خود گفت: “همه لیست های پخش مورد علاقه خود را بارگیری کنید و بدون اتصال به اینترنت از هر کجا بصورت آفلاین گوش دهید.”

هنگامی که در این محدوده باشید ، می توانید بصورت آفلاین از آیفون گوش دهید ، مستقیماً از طریق Apple Watch و یک جفت هدفون بلوتوث متصل موسیقی را پخش جریانی کرده و کنترل کنید.

Tidal سطح رایگان ندارد ، بنابراین مشتریان با پرداخت هزینه همچنان می توانند از گوش دادن بدون تبلیغات در دستگاه پوشیدنی بهره مند شوند. با این حال ، اگر هزینه اضافی برای Tidal Hi-Fi پرداخت کنند ، کیفیت کامل را تجربه نخواهند کرد. پخش به 96Kbps محدود خواهد شد.

برای شروع ، کاربران باید برنامه Tidal را در Apple Watch خود بارگیری کنند ، از طریق تلفن خود به link.tidal.com مراجعه کرده و کد صفحه را وارد کنند.

برنامه جدید Apple Watch اپل واچ پس از آنکه Spotify تأیید کرد که پخش آفلاین دستگاه watchOS و همچنین دستگاه های دارای پلتفرم WearOS گوگل را تأیید می کند ، ارائه می شود.

در اینجا نحوه فعال سازی آن برای ترکیب Spotify / Apple Watch آورده شده است.
اگر می خواهید از پادکست ، لیست پخش یا آلبوم های Spotify مورد علاقه خود در Apple Watch خود لذت ببرید ، در اینجا مراحل زیر را دنبال کنید.

  • Spotify را در Apple Watch خود باز کنید ، موسیقی یا پادکست مورد نظر برای بارگیری را پیدا کرده و انتخاب کنید
  • روی نماد سه نقطه (…) ضربه بزنید و سپس روی “بارگیری در Apple Watch” ضربه بزنید
  • وقتی پیکان سبز در کنار محتوایی که انتخاب کرده اید ظاهر می شود ، بارگیری به پایان می رسد
  • به صورت بی سیم به یک جفت هدست بلوتوث متصل شوید و لذت ببرید!

کدام سرویس موسیقی را با بهترین ساعت هوشمند جفت می کنید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *