ارتقا massive گسترده USB-C می تواند برای برخی از گیمرها خبر خوبی باشدتیم پشتیبان اتصال استاندارد و قدرت USB-C اعلام کرده اند که یک نسخه بزرگ ارتقا یافته است که بیش از دو برابر توان قابل تحمل است.

انجمن استقرار USB (USB-IF) می گوید (از طریق CNET) کامپیوترهای سازگار ، مانیتورهای لپ تاپ و سایر دستگاه ها از امسال می توانند 240 وات برق را پشتیبانی کنند. حداکثر توان قابل ارسال در حال حاضر از طریق کابل USB-C 100 وات است.

این در عمل به چه معناست؟ خوب ، این بدان معناست که می توانیم برخی از لپ تاپ های بازی قدرتمند را مشاهده کنیم که استاندارد USB-C را در سال 2021 به تصویب می رسانند. در حال حاضر ، بیشتر این دستگاه ها هنوز به کابل های شارژ قدیمی همراه با آجرهای شارژ اضافی همراه با کابل نیاز دارند.

تغییر به USB-C می تواند انتقال بهترین لپ تاپ های مخصوص بازی را کمی کنترل کند. با این حال ، بعید به نظر می رسد که این قابلیت در دسک تاپ های نسل بعدی و کنسول های بازی گسترش یابد. PS5 به عنوان مثال 350 وات است.

USB-IF به روزرسانی را “Extended Power Range” می نامد و این بدان معنی است که به زودی لپ تاپ های بازی قدرتمندتر نیز می توانند توسط کابل های USB-C شارژ شوند. به طور طبیعی ، این به معنای ایجاد شارژرهای جدید USB-C برای کنترل توان اضافی و همچنین لپ تاپ های دارای پورت مورد نیاز است.

USB-IF روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “ما انتظار داریم دستگاههایی با قدرت بیشتری در نیمه دوم سال 2021 پشتیبانی كنند.” ما می توانیم انتظار داشته باشیم که فناوری های جدیدی که از استاندارد پشتیبانی می کنند با برچسب های جدید شناسایی شوند.

“تمام کابلهای EPR باید بصورت آشکار با آیکون های شناسایی کابل EPR مطابق تعریف شده توسط USB-IF شناسایی شوند. این مورد ضروری است تا کاربران نهایی بتوانند بصری تأیید کنند که کابل تا PDP = 240W “پشتیبانی می کند ، USB-IF اضافه شده است.

به همین ترتیب ، برای این استاندارد. این مجمع می افزاید: “برای برق USB ، هر مجموعه از کابل ها به عنوان قابل استفاده برای عملکرد دامنه استاندارد (SPR) یا برای استفاده در دو حالت SPR و دامنه قدرت گسترده (EPR) مشخص می شوند.”

جالب است که ببینیم چند سازنده قبل از پایان سال استاندارد را قبول می کنند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *