بلندگوهای Q Acoustics Q Active 200 و Q Active 400 به فروش می رسند


اولین سخنرانان فعال Q Acoustics – Q Active 200 – در اوایل سال 2021 شروع به کار کردند و اکنون خواهران و برادران بزرگتر در صفحات کف Q Active 400 به آن ملحق می شوند.

Q Active 400 قرار بود در ژانویه 2021 به فروش برسد ، اما تاریخ عرضه آن به مه 2021 بسته شد. ما Q مارس Q Active 200 را در ماه مارس بررسی کردیم و از ارائه آن در “چاقوی ارتش سوئیس” لذت بردیم. در اینجا ما امیدواریم که عملکرد مشابهی از مدل بزرگتر داشته باشیم.

قفسه بلندگو Q Active 200 اکنون با قیمت 1499 پوند (برای هر جفت) در دسترس است. نسخه توپی گوگل در ماه نوامبر به فروش می رسد ، در حالی که انتظار می رود نسخه الکسا (همان قیمت) بعداً در سال 2021 ظاهر شود.

کفپوش Q Active 400 در نسخه هاب Google با قیمت 2299، / 2999 دلار / 2999 یورو فروخته می شود. انتظار می رود مانند Q Active 200 ، نسخه Works with Alexa در اواخر سال 2021 به فروش برسد.

Q Acoustics هر دو بلندگو را از ابتدا طراحی کرده است تا یک سیستم بدون سازش و انعطاف پذیر با وضوح بالا ارائه دهد که می تواند از هر منبع موسیقی پخش کند.

Q بلندگو فعال 200

محدوده Q Active دارای تقویت کلاس D است و دیگر نیازی به تقویت کننده یا گیرنده خارجی ندارد. هر دو مدل از حالت های رادیاتور متعادل دوگانه (BMR) در یک پیکربندی افست استفاده می کنند ، که Q Acoustics ادعا می کند صدا را به طور گسترده تری پخش می کند و فضای شیرین تری را در روند ایجاد می کند تا شنوندگان بتوانند همان صدا را در مکان و نشستن بشنوند.

در اطراف پشت هر بلندگو سوئیچ تعویض کانال های چپ و راست قرار دارد ، در حالی که دیگری از موقعیت بلندگوها اطلاع می دهد تا Q Actives بتواند پاسخ باس خود را برای بهترین صدای ممکن اصلاح کند.

یک مرکز کنترل بی سیم (و همچنین یک کنترل از راه دور) در دسترس است و می تواند برای Chromecast داخلی یا “الکسا” پیکربندی شود. که بلندگوها را به چندین منبع بی سیم و بی سیم باز می کند. هاب به عنوان اتصال به شبکه خانگی شما از طریق کابل یا وسیله بی سیم عمل می کند و سیگنال های صوتی را تا 32 بیت / 192 کیلوهرتز دریافت می کند قبل از اینکه به 24 بیت / 96 کیلو هرتز تبدیل شود.

برای منابع بی سیم ، با بلوتوث ، AirPlay 2 ، Roon ، UPnP (برای پخش جریانی از رایانه یا دستگاه NAS) و Spotify Connect سازگار است. سرویس های پخش جریانی موسیقی بسیاری مانند Tidal ، Qobuz ، Amazon Music ، Apple Music و Deezer پشتیبانی می شوند ، اگرچه این برنامه ها از طریق برنامه های پخش بومی و نه تنها یک برنامه Sonos کنترل می شوند.

خروجی Control Hub دارای HDMI ARC ، ورودی دیجیتال نوری ، ورودی آنالوگ خط و ساب ووفر است. می توان صفحه گرامافون را از طریق مرحله phono داخلی با آهنربا متحرک به هاب متصل کرد.

و خود بلندگوها چطور؟ Q Active 200 با درایورهای 2.25 اینچی BMR ، با ساب ووفر 4/5 اینچی در عقب که دارای راهنمای موج برای کمک به شکل گیری “عملکرد بیس عالی” است. شش آمپلی فایر گسسته وجود دارد که Q Active 200 را با 280 W. نیرو می دهد. لوازم جانبی دیگر پایه های کف A FS75 (349 پوند) است که با الهام از پایه های Tensegrity کانسپت 300 ساخته شده و از یک ساختار چهار پا برای از بین بردن ارتعاشات ناخواسته استفاده می کند.

کفپوش Q Active 400

Q Active 400 دارای همان آرایش واحد درایو BMR است ، اما همراه با 8 تقویت کننده گسسته است که توان بلندگو را با 440 وات تولید می کنند. تفاوت دیگر دو ساب ووفر 4.5 با پرتاب عقب است – یکی در بالا و دیگری در پایین. گفته می شود که این پیکربندی امواج ایستاده داخلی را در داخل کابینت خنثی می کند و باعث کاهش تشدید ناخواسته برای باس تمیز و محکم می شود. هر دو بلندگو به صورت سفید و مشکی در دسترس خواهند بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *