تاریخ های اعلام شده برای بازسازی نسخه بازسازی شده Pokémon Diamond and Pearlامروز یک ضربه مضاعف برای طرفداران Pokémon بود ، زیرا حساب رسمی توئیتر حق رای دادن به تازگی تاریخ رونمایی Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl و Pokémon Legends Arceus را فاش کرده است.

طرفداران لازم نیست که مدت طولانی منتظر بازسازی عناوین DS Pokemon بمانند ، زیرا Brilliant Diamond و Shining Pearl در تاریخ 19 نوامبر 2021 برای Nintendo Switch راه اندازی می شوند.

انتظار برای Pokémon Legends Arceus – اولین بازی به ظاهر جهان باز کنسول در این امتیاز – کمی طولانی تر خواهد شد ، با اینکه Legends در 28 ژانویه 2022 لغو خواهد شد.

جزئیات بیشتری در مورد هیچ یک از بازی های ذکر شده وجود ندارد که با این تاریخ انتشار ترکیب شود ، اما به احتمال زیاد نینتندو برای E3 2021 در اواسط ژوئن منتظر خواهد ماند تا اطلاعات جدیدی را فاش کند.

معامله: Pokémon Snap جدید فقط با 40 پوند (RRP 49.99 پوند)

هنوز هم ، راه اندازی دو عنوان بزرگ پوکمون در این مدت کوتاه ، به خصوص پس از استقبال طرفداران با دنباله ای که مدتها انتظار آن در قالب New Pokémon Snap مورد استقبال قرار گرفت ، اقدامی کاملاً غافلگیرکننده از طرف نینتندو به نظر می رسد.

از نظر بیشتر ، سال 2021 در انحصارهای نینتندو سوییچ یک سال کاملاً خشک به نظر می رسد ، و تنها عناوین اصلی در حال مشاهده (به جز Diamond و Pearl) Mario Golf: Super Rush و The Legend of Zelda: Skyward Sword HD است.

به عنوان مثال ، به روزرسانی های Metroid Prime 4 دیگر وجود ندارد ، اما به احتمال زیاد این جادوی خشک نتیجه مستقیم کنسول Nintendo Switch Pro آینده است.

پیش بینی می شود این کنسول شایعه دارای محتوای 4K باشد و روی خود دستگاه دارای یک پنل OLED باشد ، ویژگی هایی که با Pokémon Legends Arceus دست به دست می شوند ، که از عکس های کوتاهی که دیدیم می تواند عنوانی کاملاً طلبکارانه باشد.

تا زمانی که نینتندو حبوبات را نریزد ، حدس و گمان های زیادی وجود خواهد داشت ، اما برای خلاص شدن از شر شما ، همیشه می توانید بررسی جدید ما را در مورد Pokémon Snap بررسی کنید تا ببینید آخرین عنوان Pokémon چگونه است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *