ما تاکنون درباره ساعت 2021 چه می دانیم؟


اپل واچ 6 چندین ماه است که در بازار حضور دارد و این زمان بهینه ترین زمان برای گمانه زنی در مورد آنچه که امسال اپل می تواند ما را گرد هم بیاورد ، است. برای همه چیزهایی که باید درباره Apple Watch 7 بدانید ، از جمله ویژگی های شنیدن ، تاریخ انتشار و موارد دیگر ، مکان مناسبی است.

همانقدر که از آزمایش ساعت اپل واچ 6 لذت بردیم ، انکار این که این پوشیدنی با نسخه های بسیار کمتری از آنچه انتظار داشتیم ارائه شده دشوار است. در این راستا ، زمان آن فرا رسیده است که همه از Apple Watch 7 به عنوان دستگاهی یاد کنند که بخش حامل اپل را واقعاً متزلزل خواهد کرد.

با کمرنگ شدن شایعات درباره آنچه که اپل واچ 7 برای ما دارد ، ما آنها را در اینجا – همراه با لیست ویژگی های خود ، جمع آوری خواهیم کرد.

مرتبط: بررسی اپل واچ 6

در سال های اخیر ، اپل اپل واچ را به همراه آیفون با هر دو دستگاه قابل خرید برای مدت زمان مشابه معرفی کرده است. 2020 تغییر کرد ، زیرا به جای یک رویداد جامع اپل در ماه سپتامبر ، به سه نمایشگاه آنلاین تقسیم شد.

ما اپل واچ سری 6 (و مدل SE) را در سپتامبر و سپس آیفون 12 را در ماه اکتبر دریافت کردیم. ما تصور می کنیم که اگر شرایط برای سال آینده فراهم شود ، اپل به یک بزرگ بازگشت خواهد کرد ، اما این یک فرض محض در این مرحله است.

هنوز هم انتظار داریم که اپل نسخه بعدی پرچمدار خود را که می تواند در سپتامبر یا اکتبر 2021 استفاده شود ، منتشر کند ، زیرا در رکوردهای قبلی جای می گیرد. مطمئناً ، چیزهای زیادی می توانند از حالا به بعد تغییر کنند.

معامله: Apple Watch 5 تنها با 279.99 پوند (از کد 15POUNDOFF استفاده کنید)

در اوایل سپتامبر سال 2020 میلادی این شایعه این ایده را تغییر داد که اپل واچ 7 از طرحی کاملاً جدید که معمولاً از دستگاه های پوشیدنی اپل می بینیم ، طراحی خواهد شد. 9to5Mac اولین نفری بود که این شایعات را از بین برد ، اما اکنون عرقیات پر مصرف Jon Prosser با ارائه رندرهای چشم نواز اپل واچ بعدی ، این داستان را تأیید کرده است.

این رندرها احتمالاً بر اساس عکس های رسمی نشان داده شده توسط منبعی ناشناس به Prosser ، رویکرد کاملاً جدیدی نسبت به Apple Watch 7 است که به نظر می رسد از محدوده مشابه آیفون 12 به روز شده استفاده می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=oBJm1_Ctxg0

اگر این رندرها برای پول باشد ، Apple Watch 7 ممکن است شاسی منحنی سنتی را برای یکی از لبه های صاف کنار بگذارد. همچنین به نظر می رسد فرورفتگی های بزرگتری در سمت چپ ساعت وجود دارد که ممکن است ربطی به دستگاه نظارت بر قند خون داشته باشد که انتظار می رود ظهور کند.

طراحی به روز شده تنها خبری نیست که در این نشت ظاهر می شود ، زیرا همچنین ممکن است متوجه شده باشید که رنگ سبز نعناع ارائه شده در پیش نمایش کاملاً جدید در Apple Watch است. با توجه به اینکه به نظر می رسد اپل طیف گسترده تری از گزینه های رنگی را برای جدیدترین محصولات خود ارائه می دهد (فقط به M1 iMac نگاه کنید) ، منطقی است که این شرکت به دنبال گسترش گزینه های موجود برای Apple Watch 7 نیز باشد.

مرتبط: بهترین آیفون

ساعت اپل

یکی از بزرگترین شایعات اپل واچ 7 تاکنون این است که این دستگاه پوشیدنی ممکن است ردیابی قند خون را به عنوان ویژگی بزرگ بعدی خود در نظر بگیرد. همانطور که توسط ETNews گزارش شده است ، این می تواند یک پیشرفت ابتکاری برای Apple Watch 7 باشد ، زیرا دستگاه را به عنوان اولین ساعت هوشمند که شامل ابزارهای غیر تهاجمی برای نظارت بر سطح گلوکز در جریان خون کاربر است ، ایجاد خواهد کرد.

درک سطح گلوکز خون برای هر کسی که از دیابت رنج می برد ضروری است ، اما روش انجام این کار معمولاً شامل یک سیستم مانیتورینگ مستمر گلوکز است که به پوست نفوذ می کند. برای جلوگیری از ناراحتی ناشی از چنین دستگاه هایی ، داشتن یک سنسور نوری کاملاً پاره شده که بتواند همان معیارها را در بالای پوست ردیابی کند ، یک فروش عظیم خواهد بود.

در حالی که جزئیات چگونگی کارکرد چنین سیستمی هنوز پشت درهای بسته است ، این ویژگی واقعاً از قدم های اپل پیروی می کند و اپل واچ را از خاستگاه ساعت های هوشمند و در زمینه ردیابی کلی سلامت راهنمایی می کند.

احتمال این ویژگی فقط پس از افزایش Rockley Photonics ، یک شرکت انگلیسی تولید کننده دستگاه های نظارت بر قند خون ، که در بیانیه مالی اخیر اپل را به عنوان بزرگترین مشتری خود معرفی کرده است ، افزایش می یابد. شایان ذکر است که راکلی همچنین دستگاههایی را تولید می کند که می توانند سطح الکل خون را کنترل کنند و منجر به برخی گمانه زنی ها می شود که این ویژگی می تواند در Apple Watch 7 نیز هدف قرار گیرد.

یکی دیگر از مواردی که برای اپل واچ بعدی بسیار منطقی خواهد بود ، عملکرد MagSafe است. این ترکیب جدید اپل از شارژ NFC و Qi است و در سری آیفون 12 استفاده می شود. توانایی تغییر ساعت اپل بعدی روی همان پد تلفن و AirPods بسیار منطقی است و ما کاملاً متعجب هستیم که هنوز این کار را نکرده است رسید

ما همچنین دوست داریم که توانایی شارژ ساعت از طریق آیفون را داشته باشیم ، شبیه نحوه کارکرد مجدد شارژ در بسیاری از تلفن های اندرویدی. این چیزی نیست که ما هر روز از آن استفاده کنیم ، اما در شرایطی که یک ساعت خسته و یک تلفن شارژ برای شما باقی مانده است ، می تواند بسیار مفید باشد.

اگرچه هیچ بهمنی از نشت اپل واچ 7 رخ نداده است ، اما گزارش سال 2019 نشان می دهد که اپل ممکن است اپل واچ را با نمایشگر MicroLED روانه بازار کند – فناوری که اپل سال آینده به طور گسترده از آن استفاده خواهد کرد. این جایگزین صفحه OLED فعلی می شود و می تواند از نظر تئوری به دستگاه های پوشیدنی نازک تری منجر شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *