نمایشگاه Xbox و Bethesda در 13 ژوئن می تواند رویداد بازی 2021 باشدمایکروسافت اعلام کرده است که نمایشگاه Xbox و Bethesda Games Showcase را طی E3 ماه آینده برگزار می کند و نگاهی دقیق به بازی های آینده X / S Xbox برای سال 2021 ارائه می دهد.

این رویداد 90 دقیقه ای در روز یکشنبه ، 13 ژوئن ، اولین ویترین مشترک از زمان خریداری 7.5 میلیارد دلار مایکروسافت از توسعه دهنده Fallout در سال گذشته است.

این شرکت در پستی در Xbox Wire به بینندگان وعده داده عناوینی را که نه تنها به کنسول های جدید بلکه برای پلتفرم Game Pass در فصل تعطیلات وارد می شود ، مشاهده کنند.

از جمله بازی هایی که احتمالاً درباره آنها خواهیم شنید می توان به Halo Infinite ، Adios ، The Artful Escape و Lake اشاره کرد. ما همچنین احتمالاً در مورد Bethesda RPG Starfield هیجان انگیز بیشتر خواهیم آموخت ، اما گزارش های اخیر می گویند که احتمالاً تا پایان سال 2022 به دست ما نرسد. همچنین ممکن است اخباری درباره برخی از بازی های آینده و به روزرسانی انحصار Xbox بالقوه عناوین Bethesda به دست ما برسد.

“شما به ما گفته اید که از استقبال بتسدا از خانواده Xbox چقدر هیجان زده اید ، بنابراین می دانیم که می خواهید یک صندلی ردیف جلو در پنجره Xbox & Bethesda Games داشته باشید – یک نمایش 90 دقیقه ای پر از همه چیزهایی که می خواهید در مورد آن بدانید یک بازی حماسی که از این مشارکت حاصل می شود ، بازی های شگفت انگیز این تعطیلات به Xbox ، Xbox Game Pass و موارد دیگر می آیند “، آرون گرینبرگ از Xbox نوشت

اعلام این رویداد جانبی گویای اهمیت بتسدا برای مایکروسافت در حال حاضر و سالهای آینده و همچنین احترامی است که سازنده DOOM نسبت به گیمرها قائل است.

مایکروسافت می تواند به راحتی Bethesda را به عنوان یکی از اولین کلاس های استودیوی Xbox Game معرفی کند که در طول این رویداد ارائه شده است. در عوض ، کمپانی افسانه ای پشت The Elder Scrolls همان اتهامات را دریافت می کند.

این رویداد در روز یکشنبه ، 13 ژوئن (یکشنبه ، آه! با تشکر از شما ، بچه ها) در 10:00 PST ، که در انگلیس ساعت 18:00 است ، برگزار خواهد شد. از طریق Twitch ، Twitter ، YouTube و Facebook به صورت زنده پخش خواهد شد. ما پیام ها را هنگام وقوع پوشش خواهیم داد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *