Last of Us Part II برای به روزرسانی PS5 خود افت چشمگیری در قیمت ها داشتپس از یک تغییر اساسی برای عملکرد بهتر PS5 ، The Last of Us Part II در فروشگاه Argos eBay به 19.99 پوند کاهش یافت.

این مبلغ 30 پوند پس انداز می کند برای یک عنوان سه گانه که حتی بیش از یک سال است که دیگر عرضه نشده است – نیازی به ذکر نیست یکی از بهترین انحصاری های سونی در چند سال گذشته. به بیان ساده ، اگر PS4 یا PS5 دارید و TLOU2 بازی نکرده اید ، دلیلی ندارد که در این معامله عجله نکنید.

معامله: آخرین نفر از ما قسمت دوم با صرف 19.99 پوند (پس انداز 30 پوند)

در صورت از دست دادن خبر ، TLOU2 اخیراً با به روزرسانی مشتاقانه منتظر PS5 زندگی جدیدی پیدا کرده است. به عنوان بخشی از رفع این مشکل ، دارندگان PS5 اکنون می توانند بازی را با سرعت 60 فریم در ثانیه و با بارگذاری سریعتر انجام دهند. اگر بازی The Last of Us: Remastered را بازی کرده باشید ، پس می دانید که گیم پلی این مجموعه چقدر می تواند از نرخ فریم بالاتر بهره مند شود.

با تمام این پیشرفت ها ، هرگز زمان بهتری برای مرور بازی نبوده است ، اما اگر TLOU2 بازی نکرده اید ، آماده شوید – انتظار لذت کامل را داشته باشید.

با گرفتن آویز روی سنگ بازی اول ، The Last of Us Part II خام ، خونین است و سری را به سمتی کاملاً غیرمنتظره پیش می برد.

با دریافت یک امتیاز کامل پنج ستاره و جایزه بسیار معتبر بررسی های قابل اعتماد ، بررسی ما پیشنهاد می کند: “The Last of Us، Part 2 ، یک آهنگ اصلی Swans برای پلی استیشن 4 و شاید بهترین ، کاملترین پروژه ای است که Naughty Dog تاکنون داشته است بوده است. این بسیار فراتر از یک دنباله سنتی است ، پیام اصلی اصلی را می پذیرد و به روشهایی گسترش می یابد که به عقب به عنوان جسورانه ، بلند پروازانه و بدون چون و چرا متناقض دیده می شود. “

معامله: آخرین نفر از ما قسمت دوم با صرف 19.99 پوند (پس انداز 30 پوند)

به لطف عملکرد PS5 بهبود یافته ، حتی بهتر از این ، The Last of Us Part II کاملاً باید با صرف 19.99 پوند تا دوام سهام خریداری شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *