Mac mini M1X ضعیف شده و درگاه های از دست رفته را بازیابی می کند – گزارش


شایعات در مورد نسل بعدی Mac mini ، که گفته می شود پردازنده Apple Silicon M1X که هنوز اعلام نشده است را لرزاند ، حتی ممکن است کوچکتر (mini-er) از دستگاه فعلی باشد از روی قد کوچک خود نامگذاری شده است.

بر اساس گزارش جدید Jon Prosser ، عرقیات معروف ، اپل راهی پیدا کرده است که حتی نازک تر شدن شاسی را از Mac mini که قبلاً پایین بود ، نازک تر کند. پروسر براساس تصاویر ارسال شده از یک منبع ، تفسیرهای تمسخرآمیز از Mac mini بعدی را منتشر کرد.

این تصاویر برای اولین بار در سالهای گذشته طراحی جدیدی را برای Mac mini نشان می دهد. سال گذشته هنگامی که اپل نسخه M1 دستگاه را منتشر کرد ، شاسی خود را به همان شکل حفظ کرد. با توجه به منبع Prosser ، این نازک تر خواهد بود و سطح انعکاسی روی دستگاه خواهد داشت.

می توانید فیلم Prosser (از طریق 9to5Mac) را در زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=BhgtBxzroLI

این گزارش همچنین می گوید که راه اندازی Mac mini M1X باعث می شود تا اپل آخرین بار پورت های قطع شده را برگرداند. این بدان معناست که می توان پورت های USB 4 ، Thunderbolt 3 ، دو پورت USB-A ، همراه با یک پورت اترنت و خروجی اجباری HDMI را دریافت کرد. جالب اینجاست که Mac mini جدید ممکن است شامل اتصال برق مغناطیسی جدید باشد که اپل با iMac M1 جدید رنگارنگ رونمایی کرد ، با توجه به تفاسیر ارائه شده.

هیچ وقت در مورد زمان انتشار این شایعه جدید برای مک مینی صحبتی نشده است ، اما به نظر می رسد هنگامی که به طراحی های آزمایش شده برخی از اولین محصولات M1 مانند MacBook Air و MacBook Pro پایبند بمانیم ، ارائه های نسل دوم می توانند آن را مشاهده کنند. اپل با طراحی کمی جسورتر شده و به لطف این مادربرد کوچکتر M1 از فضای اضافی موجود بهره می برد.

اعتبار: جان پروسر

گزارش قبلی بلومبرگ حاکی از آن بود که مک مینی بعدی با 8 هسته عملکرد بالا ، 2 هسته عملکردی و حداکثر 64 گیگابایت RAM ، که به طور قابل توجهی بیشتر از حداکثر 16 گیگابایت در مدل فعلی است و می تواند مدل جدید را با بهترین رایانه های رومیزی.

به دنبال عرضه خیره کننده و رنگارنگ M1 iMac ، همچنین انتظار می رود که اپل در اواخر سال جاری طراحی برخی دیگر از محصولات خود – از جمله MacBook Pro و MacBook Air را تازه کند. حتی یک شایعه اخیر حاکی از آن است که اپل ممکن است لوگوی MacBook Pro بعدی خود را کنار بگذارد. ما مطمئن نیستیم که این احتمال وجود دارد ، اما اتفاقات عجیب و غریب دیگری رخ داده است.



منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *