آیا ویندوز 11 وجود خواهد داشت؟ توصیه های نادژدا از نسل بعدی هیجان انگیز است


مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا هنگام پرتاب بمب در Build 2021 باعث لرزیدن زبان شد. به زودی نسخه عظیم جدید ویندوز انتظار می رود و وی هم اکنون از آن استفاده می کند.

MS-BOSS گفت نسخه بعدی یکی از “مهمترین” بروزرسانیهای ویندوز در دهه گذشته است و قول پیغام “خیلی زود” را داد.

این س questionsالات بیشتر از پاسخ بود ، زیرا هیچ چیزی در طول گزارش اصلی ارائه نشده بود ، اما لحن نادلا نشان می داد که این چیزی بیش از یک اعلامیه دوسالانه دیگر برای ویندوز 10 است. آیا ممکن است ویندوز 11 باشد؟ یا با آن نام ، یا با نام دیگر؟

قبل از ادامه ، بیایید به یاد بیاوریم که نادلا در Build چه گفته است.

“ما به زودی یکی از مهمترین به روزرسانیهای ویندوز را طی دهه گذشته به اشتراک خواهیم گذاشت تا فرصتهای اقتصادی بیشتری را برای توسعه دهندگان و سازندگان باز کنیم. طی چند ماه گذشته خودم میزبانی آن را انجام داده ام و از نسل بعدی ویندوز بسیار هیجان زده ام. قول ما به شما این است: ما امروز فرصت های بیشتری برای هر توسعه دهنده ویندوز ایجاد خواهیم کرد و از هر سازنده ای که به دنبال ابتکاری ترین ، جدیدترین ، پلت فرم باز برای ساخت و توزیع و کسب درآمد از برنامه ها است استقبال می کنیم. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن خیلی زود هستیم. “

ساتیا نادل در بیلد 2021

ما روی شاخ غول نرم افزار بودیم که معمولاً مختصر و به طور معمول غیر تعهدی بود. در بیانیه ای به بررسیهای معتبر، سخنگوی مایکروسافت گفت: “مایکروسافت به ویندوز 10 متعهد است و چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن ندارد.”

بنابراین هیچ تأیید یا رد مایکروسافت وجود ندارد ، اما این معنی زیادی ندارد. به یاد داشته باشید که نادلا گفت این یک بروزرسانی قابل توجه برای ویندوز است ، نه به طور خاص ویندوز 10.

مایکروسافت بعید است که هرگز ویندوز 11 را منتشر کند. در سال 2015 ، مایکروسافت گفت که ویندوز 10 “آخرین نسخه ویندوز” خواهد بود. بسیاری از چیزها می توانند در طی شش سال تغییر کنند ، اما چیز کمی وجود دارد که نشان دهد احتمالاً یک تغییر بزرگ در این دوره وجود دارد.

در کنفرانس Ignite 2015 ، مهندس مایکروسافت جری نیکسون گفت: “ما در حال حاضر ویندوز 10 را راه اندازی می کنیم ، و از آنجا که ویندوز 10 آخرین نسخه ویندوز است ، ما هنوز روی Windows 10 کار می کنیم.”

در حقیقت ، با توجه به اینکه مایکروسافت سالهاست با خوشحالی و مرتب سیستم عامل دسک تاپ خود را تحت لوای ویندوز 10 به روز می کند ، نیازی به ویندوز 11 نیست. این مکانیزم بروزرسانی به مایکروسافت این امکان را می دهد تا ویژگی های جدید را به طور یکپارچه در هر زمان و هر زمان که بخواهد به کاربران ارائه دهد. . ، با حداقل سر و صدا.

تعدادی از موضوعات موجود در انجمن Microsoft Answers تقریباً راه اندازی ویندوز 11 را رد می کنند. خودی ها و داوطلبان مایکروسافت می گویند “ویندوز 10 آخرین و بهترین سیستم عامل است.” دیگران از ویندوز 11 به عنوان “افسانه اینترنتی” یاد می کنند.

الان فقط به کارتها نگاه نمی کند. با این حال ، اگر مایکروسافت واقعاً می خواست با تجدید نظر در مورد نرم افزار بهترین لپ تاپ ها و بهترین دسک تاپ ها ، دوره جدیدی را شروع کند ، پس شاید سعی در تغییر نامگذاری و شکستن گذشته ناب باشد.

اپل 20 سال را با MacOS X (که به macOS تبدیل شد) با تعداد جدیدی ساخته شد ، اما سرانجام ، سال گذشته ، macOS 11 با Big Sur وارد شد.

این سوال خوبی است ، زیرا مایکروسافت سرمایه گذاری زیادی در مورد ویندوز 10 ایکس انجام داده است ، که امیدوار است این بتواند پاسخی برای سیستم عامل Google Chrome مجهز به سیستم عامل Chromebook و همچنین نسل جدیدی از دستگاه های صفحه دوگانه مانند Surface Neo باشد. . سال گذشته ، با افزایش سرعت سوئیچ عامل از راه دور ، مایکروسافت این به روزرسانی را در پس زمینه قرار داد.

Surface Pro X 2020

اکنون این شرکت اعلام کرده است که به طور کامل بروزرسانی را لغو می کند. در یک پست وبلاگ ، این شرکت تأیید کرد: “ما نتیجه گرفتیم که فناوری 10X نباید به زیرمجموعه ای از مشتریان محدود شود. همانطور که در ابتدا برنامه ریزی کرده بودیم ، به جای معرفی محصولی به نام Windows 10X به بازار در سال 2021 ، ما در حال استفاده از درس هایی از سفر خود هستیم و ادغام فن آوری های اصلی 10X هسته ای را در سایر قسمت های ویندوز و محصولات این شرکت تسریع می کنیم. “

علی رغم کنوانسیون نامگذاری ، ما مایکروسافت هستیم که وقتی مایکروسافت اعلام می کند به روز رسانی نسل بعدی ویندوز “خیلی زود” به طور طبیعی پوشش عمیق کاملی را ارائه می دهد ، چه چیزی ارائه می دهد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *