ایسر از فناوری سه بعدی برای لپ تاپ های آینده رونمایی کرد


ایسر بسته نرم افزاری جدیدی را با نام SpatialLabs معرفی کرده است که به لپ تاپ های پشتیبانی شده امکان تولید تصاویر سه بعدی بدون نیاز به عینک سه بعدی را می دهد.

این فناوری ، مشابه فناوری نینتندو 3DS ، باعث می شود اشیا screen صفحه روی صفحه نمایش لپ تاپ ظاهر شوند.

در حالی که تلویزیون های سه بعدی و 3DS مشابه به طور خاص برای سرگرمی طراحی شده اند ، در عوض ایسر این فناوری را به سازندگان حرفه ای ارائه می دهد. فناوری سه بعدی باید به طراحان مدل های سه بعدی (چه برای بازی ها ، کارتون ها یا طراحی اتومبیل ها) اجازه دهد از چند زاویه در فضای 3D به خلاقیت های خود نگاهی بیندازند.

ایسر تایید کرده است که SpatialLabs از Unreal Engine ، ابزاری محبوب برای طراحان بازی پشتیبانی خواهد کرد. این برنامه همچنین پشتیبانی می کند شبیه به مخلوط کن و Autodesk Fusion 360.

SpatialLabs Go همچنین به کاربران امکان می دهد ویدیوی تمام صفحه را به حالت سه بعدی کلیشه تبدیل کنند. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود بسیاری از فیلمهای پشتیبانی شده یوتیوب را با جلوه سه بعدی مشاهده کرده و انعطاف پذیری بیشتری را به بسته نرم افزاری اضافه کنید.

با این حال ، به این زودی ها انتظار نداشته باشید که لپ تاپ های آواتار مانند را به صورت سه بعدی مشاهده کنید ، زیرا فناوری مورد نیاز آنقدر پیشرفته است که بعید به نظر می رسد در کوتاه مدت به لپ تاپ های مصرفی منتقل شود.

شما قادر به استفاده از SpatialLabs با هر لپ تاپ قدیمی نخواهید بود ، زیرا این فناوری برای عملکرد به یک نمایشگر 3D برجسته و یک دوربین ردیابی چشم نیاز دارد. ایسر فناوری نمونه اولیه لپ تاپ ConceptD بدون نام را به نمایش می گذارد ، اما به تاریخ عرضه ، قیمت و مشخصات آن اشاره ای نمی کند.

Acer SpatialLabs

در حالی که لپ تاپ های پشتیبانی شده توسط Spatial Labs هنگام راه اندازی بسیار گران هستند ، ایسر اعلام کرده است که یک ابتکار برنامه توسعه دهنده را راه اندازی می کند که به مدت سه ماه به طور رایگان یک لپ تاپ نمونه اولیه ConceptD SpatialLabs را برای متقاضیان موفق ارائه می دهد.

در اینجا می توانید برای برنامه Acer Developer Program ، با بسته شدن برنامه ها در 30 ژوئن 2021 ، اقدام کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *