به زودی روش جدیدی برای خرید Sony PS5 در انگلیس وجود داردسونی تأیید کرده است که قصد دارد کنسول PS5 را در اواخر سال جاری به طور مستقیم به مشتریان در انگلیس و اروپا بفروشد.

این غول بازی پس از موفقیت در نسخه آمریکایی که در سال 2019 افتتاح شد ، طی 12 ماه آینده فروشگاه PlayStation Direct را در انگلستان راه اندازی خواهد کرد.

برنامه های توسعه جدید در انگلیس ، همراه با ایرلند ، فرانسه ، بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ ، طی یک رویداد روابط سرمایه گذاران این هفته که اولین بار توسط VGC گزارش شد ، تأیید شد.

در حین ارائه ، رئیس پلی استیشن جیم رایان گفت: “پلی استیشن دایرکت فقط در مدت بیش از یک سال از زمان آغاز فعالیت خود درآمد قابل توجهی در بازار آمریکا ایجاد کرده است.”

وی افزود: “ما در سال مالی 300 درصد رشد بیشتر را برنامه ریزی می كنیم ، این برنامه با پشتیبانی آینده راه اندازی می شود.

این تصمیم مسیر جدیدی را برای گیمرها برای دستیابی به کنسول های PS5 مورد جستجو در انگلیس باز می کند ، اما اینکه آیا دسترسی به بهترین بازی های PS5 را بهبود می بخشد ، باید منتظر ماند. گیمرها در ایالات متحده لزوماً در مقایسه با خرده فروشان شخص ثالث موفق تر از زمانی که سعی در خرید PS5 از طریق PlayStation مستقیم داشته اند موفق نبوده اند. برخی گزارش دادند که ساعت ها در صف ایستاده اند تا پس از رسیدن به جلوی خط ، با اعلان های تخلیه استقبال شوند.

به نظر نمی رسد که این فروشگاه در جلوگیری از پوسته پوسته هایی که کنسول ها را از گیمرهای واقعی دریافت می کنند ، موثرتر باشد. این ناامیدکننده است زیرا سونی پنجره ای برای اولویت بندی مشتریان وفادار خود در اینجا دارد.

سونی می تواند با استفاده از برخی از مهارت ها و مهارت های خود ، جلوی غارت محصولات نسل بعدی بسیار محدود دستگاه را بگیرد. از نظر تئوری ، پیوند دادن آدرس های ایمیل به حساب های PlayStation و عضویت PS Plus باید آسان باشد.

شما فکر می کنید که اگر سونی از ابتدا به این امر اهمیت می داد ، می توانست یک سیستم پیش خرید ترتیب دهد که به کسانی که در طول سال های گذشته با این شرکت بازی کرده اند ، اولویت باشد. افسوس که چنین اتفاقی نیفتاد و به سرمایه های بازار آزاد اجازه داده شد تا به ضرر گیمرها رشد کنند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *